Меджугор'є - місце молитви, миру»Свідчення»"Коли я взяла вервицю у руки, нічого не могла сказати, а серце раділо"

"Коли я взяла вервицю у руки, нічого не могла сказати, а серце раділо"

  • 15 липня 2014, 13:41
"Коли я взяла вервицю у руки, нічого не могла сказати, а серце раділо"У червні 2009 року я прочитала книгу «Цариця Космосу» Жанни Коннель. Там розповідається про об’явлення в Меджугор’є 6-тьом дітям, про події, які відбулись під час об’явлень і про послання для світу. Із розповідей візіонерів про Царицю Миру, я отримала відповіді на питання, які цікавили мене ще у дитинстві, а саме: Небо, Чистилище, Пекло. Це джерело інформації вплинуло на мене дуже позитивно. Я була переповнена великою радістю, спокоєм і покорою. Саме це підштовхнуло мене до натхнення сплести вервицю. За три ночі вервиця була зроблена моїми руками.
Минув рік. Про Меджугор’є не думала і не згадувала, а вервиця так і залишалася в шухляді. На початку червня 2010р. я познайомилася з п.Богданою, яка є адвокатом Стрийського владики Тараса Сеньківа. Користуючись такою нагодою, я поцікавилася у неї про Меджугор’є. Завдячуючи п. Богдані, я сконтактувалася з п.Стефою зі Львова і п. Ігорем з Тернополя. В кінці місяця ми з чоловіком здаємо документи на поїздку. А вже 29 липня 2010р. вирушаємо в Меджугор’є. Благословив мене і чоловіка о. Степан з Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия.

Приїхали ми у Меджугор’є 31 липня і коли я вийшла з автобусу, оглянулася навкруги, і побачила, як небо близько до землі. Ще раз оглянувшись, я сказала: «Господи, я думала, що Меджугор’є – край світу, що сюди не можна приїхати! А я тут стою своїми ногами сьогодні, на цій святій землі!»
2 серпня 2010р. 0 06.00 год ранку ми уже піднімались на гору з’явлень Подбрдо. Ще з вечора багато паломників прийшли туди, щоб бути ближче до місця об’явлення Богородиці.
Біля 09.00 год ранку прийшли візіонери Мир’яна і Яків. Коли об’явилась Богородиця, молитва на вервиці перервалась і на горі була надзвичайна тиша. В цей момент, мабуть, кожен хотів побачити Богородицю.
Послання для світу Богородиця передала Мир’яні. Щоб кожен з паломників міг зрозуміти його на своїй мові, візіонери призначили зустріч у парку 3 серпня 0 15.00 год.
Пан Ігор з Тернополя, що супроводжував нашу групу в Меджугор’є, сказав нам 2 серпня ввечері: «Якщо у вас щось особисто є для Богородиці, можете передати мені, а я через Терезу передам візіонерам». У цей момент в мене промайнула думка - подарувати Богородиці на день народження , 5 серпня, вервицю, що її я зробила власноруч.
Отож, 3 серпня я беру з собою цю вервицю і ще лист, який написала для Богородиці. В цьому листі, крім привітання, попросила про благословення для сім’ї, родини, друзів і для всієї України, а також подякувала Богородиці за всі отримані ласки, турботу і опіку. Цей пакуночок я передала п. Ігореві, коротко розказавши історію подарунка. Ось так вервиця потрапила до рук Богородиці.
4 вересня 2010р. Тереза приїхала у Зарваницю. Це був Меджугорський день у Зарваниці. Ввечері після молитви на вервиці, після закінчення Літургії та Адорація найсвятіших тайн, я підійшла з чоловіком і своїми сестрами до Терези і Янки, щоб сфотографуватися на пам’ять. Потім почали розмову з Терезою. І як дуже я була вражена, коли вона винесла мені подарунок (вервицю), який я дарувала Богородиці у Меджугор’є. Коли я взяла вервицю у руки, нічого не могла сказати, а серце раділо.
Тепер цю вервицю тримають в руках усі мої пацієнти, які потребують ласки Богородиці. Вони зауважують, що покращується стан здоров’я, їхнє життя змінюється, відбувається особисте навернення.

Дитко Марія
М. Стрий
Переглядів 4 407
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 вересня 1997., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні вас закликаю усвідомити, що без любові не зможете зрозуміти, що Бог має бути на першому місці у вашому житті. Тому, дітоньки, закликаю вас усіх любити не людською, але Божою любов’ю. Так ваше життя буде кращим та безкорисним. Ви зрозумієте, що Бог дається вам найпростішим способом із любові. Дітоньки, щоб ви зрозуміли Мої слова, які вам даю з любові, моліться, моліться, моліться, і ви зможете з любов’ю приймати інших та прощати всім, хто заподіяв вам зло. Відповідайте молитвою, бо молитва – це плід любові до Бога-Творця. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 281 252
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Січень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

А Ви були в Меджугор'є?


Січень 2023 (43)
Грудень 2022 (49)
Листопад 2022 (39)
Жовтень 2022 (34)
Вересень 2022 (54)
Серпень 2022 (68)