Меджугор'є - місце молитви, миру»Медіа»Відео»Проповіді»Проповідь архиєпископа Ріно Фізічела. Младіфест, Меджуґор'є 05.08.2019

Проповідь архиєпископа Ріно Фізічела. Младіфест, Меджуґор'є 05.08.2019

  • 29 серпня 2019, 11:52
О. Фізічела у своїй проповіді звернувся до уривку із святого письма про чудо із хлібами і роз’яснив, що хотів Ісус, роблячи це чудо.

Понад усе, ми повинні побачити, що Ісус зробив це чудо після того як Йому повідомили про вбивство Івана Христителя. Ця смерть була додатковим нагадуванням Ісусові, що Він матиме таку ж смерть, але Він не боїться! Ісус не боїться влади людей, знає, що Він посланий виконати місію, довірену Йому Небесним Татом, тому маємо першу замітку для себе – не боятися! Нам завжди слід слідувати місії, яку дає нам Господь, з великою відповідальністю та впевненістю.

Існує ще одна замітка для нас… Це вечір…просто як зараз, ми всі разом. Ісус бачить тисячі, які слідують за Ним, Він стурбований, але не зупиняється. Ісус так само турбується про своїх людей. Ми також не повинні зупинятися перед труднощами і викликами нашого життя. Ми покликані ділитися цими труднощами із своїми сучасниками, маємо відповідальність піклуватися про них, - сказав о. Фізічела і додав, що у Євангелії вказується, як учні просили відпустити людей до їхніх домівок.

-Ісус , однак, так не думав. Він вчить нас не думати як люди, а шукати Божих думок і саме про це нагадує нам св.ап. Павло: «ми маємо у собі Бога, то давайте дозволимо Божому Духу формувати нас».

-Для того, щоб щось відбулось нам потрібно чимось пожертвувати. Для того, щоб сталося чудо, учні принесли п’ять хлібів і дві риби. Це ж саме відбувається з нами, ми повинні представити і запропонувати свою бідність, свою нужденність, свою обмеженість, свої суперечності, а Бог це все перемінить і зробить чудо. Бог примножує маленький хліб і маленьку рибу так, що кожний став ситий. Посвятіть Господу свою бідність і Господь перемінить тебе. У нашому житті ми можемо спостерігати це кожного дня, - сказав о. Фізічела і пояснив ті великі зміни, які відбуваються кожного дня.

-Достатньо вилити кілька крапель води на голову однієї дитини, щоб вона стала Божою дитиною; достатньо помолитися над грішником, щоб гріхи його були відпущені; достатньо помазати чоло молодої людини – і вона отримує дар Святого Духа на скріплення. Мої слова перетворюють кусочок хліба у Тіло Христа. Аналогічно є з нашими словами, навіть коли ми є слабкі, то слова перетворюють вино у Кров Христа. Тоді, коли ми причащаємо хвору особу, або ту, яка помирає, то ми наділяємо її силою. Тоді, коли я простягаю свої руки над молодою людиною, то вона стає священником для служіння Церкві, або, коли дві молоді особи дають клятву на ціле життя, то ми бачимо Христову любов. Віддайте Богу свою бідність, а Бог перемінить її. Бог перемінить ваше життя. Бог перемінить і оновить світ, - сказав о. Фізічела і запросив нас не говорити як Мойсей, який жалівся, що тягар надто важкий для нього. Ми сприймаємо жарти Христові, бо Він так говорив, і це є любов – добра і ніжна, яка змінює нас. Давайте вірити, що всі ці молитви, побажання, зобов’язання, плани, які ми виставили перед вівтарем, переміняться біля вівтаря. Давайте прийдем до Нього з довірою, бо так ми зможемо отримати Його Тіло і Кров, про що і говорили давні вчителі: «зодягніться силою зверху і вона перемінить ваше серце».

Переглядів 2 032
Додати коментар