Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на суботу ХХХІІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

Літургійні читання на суботу ХХХІІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

  • 19 листопада 2022, 10:14

Римо-католицький календар

Субота ХХХІІІ звичайного тижня, рік ІІ

Перше читання
Одкр 11, 4-12

Читання з Книги Одкровення святого Йоана Богослова

Сказано мені, Йоану: «Ось два моїх свідки. Вони — два оливкових дерева і два світильники, які стоять перед Господом землі. І коли хто бажає вчинити їм кривду, вогонь виходить з їхніх уст і спалює їхніх ворогів. І хто захотів би їх скривдити, той таким чином має загинути. Вони мають владу замкнути небо, щоб не йшов дощ у дні їхнього пророцтва; і мають владу над водами — обертати їх на кров і вражати землю будь-якою карою, скільки забажають. А коли завершать своє свідчення, то звір, який виходить з безодні, вестиме з ними війну, переможе їх і повбиває. І їхні трупи залишить на вулицях великого міста, яке духовно зветься Содом та Єгипет, де і їхній Господь був розп’ятий. І будуть дивитися народи, племена, народності та язичники на їхні трупи три з половиною дні й не дадуть покласти їхні трупи в гроби. І мешканці землі будуть радіти та веселитися з цього, і будуть надсилати одне одному подарунки, бо обидва ці пророки мучили мешканців землі. А після трьох з половиною днів дух життя ввійшов у них від Бога, і вони підвелися на свої ноги, і великий страх напав на тих, які за ними спостерігали. І почули вони величний голос із неба, що говорив їм: “Підійміться сюди!” І піднялися на небо в хмарі — і їх побачили їхні вороги».

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 144 (143), 1. 2. 9-10 (П.: пор. 1а)

Благословенний Бог — моя твердиня!

Благословенний Господь, *
Він — моя скеля,
що вишколює мої руки до бою, *
а до війни — мої пальці.

Він — моя милість, моя охорона, мій притулок, *
мій визволитель і щит мій.
На Нього я покладаю надію, *
Він підпорядковує мені народ мій.

Боже, заспіваю Тобі нову пісню, *
на десятиструнному псалтирі Тобі заграю,
що даєш царям порятунок, *
від згубного меча спасаєш Давида, раба свого.

Спів перед Євангелієм
Пор 2 Тим 1, 10б

Алілуя, алілуя, алілуя

Наш спаситель Ісус Христос знищив смерть,
і освітив життя і нетління Євангелієм.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Лк 20, 27-40

 Читання святого Євангелія від Луки

До Ісуса підійшли деякі зі садукеїв, які стверджували, що немає воскресіння, та й запитали Його, кажучи: «Учителю, Мойсей записав нам, що якби когось помер брат, котрий має дружину, і помер бездітний, то нехай його брат візьме її за дружину та відновить потомство для свого брата. Отже, було сім братів. Перший, узявши дружину, помер бездітним. І другий, узявши дружину, також помер бездітним. І третій узяв, — і так само всі семеро; жодний не залишив дітей, усі померли. Останньою померла й жінка. У воскресінні котрому з них вона буде дружиною? Бо ж семеро мали її за дружину». Ісус же сказав їм: «Сини цього віку женяться і виходять заміж, а ті, які будуть гідні досягнути того віку й воскреснуть з мертвих, не женяться і не виходять заміж, адже вони більше вмерти не можуть, оскільки є рівні ангелам, є Божими синами, будучи синами воскресіння. А що мертві встають, то й Мойсей показав біля куща, коли назвав Господа Богом Авраама, і Богом Ісаака, і Богом Якова. Бог же не є Богом мертвих, а живих, бо всі для Нього живуть». У відповідь деякі з книжників сказали: «Учителю, добре Ти сказав». Тож більше не наважувалися Його ні про що запитувати.

Cлово Господнє

Переглядів 141
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 січня 2001., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні вас закликаю відновити молитву й піст зі ще більшим ентузіазмом, аж поки молитва не стане для вас радістю. Дітоньки, той, хто молиться, не боїться майбутнього, а хто постить – не боїться зла. Повторюю вам ще раз: лише молитвою та постомі війни можна зупинити, війни вашої невіри та страху перед майбутнім. Я з вами й учу вас, дітоньки: у Бозі є мир і ваша надія. Тому наблизьтеся до Бога й поставте Його на перше місце у вашому житті. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 279 086
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Грудень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Грудень 2022 (15)
Листопад 2022 (39)
Жовтень 2022 (35)
Вересень 2022 (54)
Серпень 2022 (68)
Липень 2022 (47)