Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на ХХІ неділю звичайну, рік В (РКЦ)

Літургійні читання на ХХІ неділю звичайну, рік В (РКЦ)

  • 21 серпня 2022, 00:30

Римо-католицький календар

ХХІ Неділя звичайна, рік В

Перше читання
Іс 66, 18-21

Читання з Книги пророка Ісаї

Так говорить Господь: «Я знаю їхні діла й думки їхні. Я прийду, щоб зібрати всі народи та язики, і вони прийдуть та побачать Мою славу. Я дам їм знак і пошлю врятованих з-поміж них до народів: до Таршішу, Путу, Луду, Мешеха, Рощу, Тувала та Явану, й до далеких островів, що ніколи про Мене не чували й не бачили Моєї слави. І возвістять народам Мою славу. І приведуть усіх братів ваших з-поміж усіх народів у дар Господу на конях, колісницях, на носилках, на мулах та верблюдах — на мою святу гору в Єрусалим, — слово Господнє, — так, як сини ізраїльські приносять дари в чистій посудині у дім Господній. З них Я теж візьму у священики й левіти, — говорить Господь».

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 117 (116)

Добру Новину всій землі звіщайте
Або: Алілуя

Хваліть Господа, всі народи! *
Прославте Його, всі люди,
Бо утвердилося над нами Його милосердя, *
і Господня правда перебуває навіки.

Друге читання
Євр 12, 5-7. 11-13

Читання з Послання до євреїв

Брати! Ви забули про заклик, що звер­не­ний до вас як до синів: «Сину мій, не нехтуй Господніми картаннями і не падай духом, коли Він докоряє. Адже кого Господь любить, того й карає, і шмагає кожного сина, якого прий­має». Якщо зазнаєте докору, то з вами Бог поводиться, як зі синами. Хіба є такий син, якого батько не кар­тає? Усяке ж покарання в даний час не здається радістю, але смутком; та згодом ті, які навчені ним, при­но­сять мирний плід праведності. Тому випростайте опущені руки і знеможені коліна, і стежки для ваших ніг зробіть прямими, аби кульгаве не збочило, але радше щоб виправилося.

Слово Боже

Спів перед Євангелієм
Йн 14, 6

Алілуя, алілуя, алілуя

Я є дорога, і правда, і життя!
Ніхто не при­ходить до Отця, якщо не через Ме­не.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Лк 13, 22-30

 Читання святого Євангелія від Луки

Того часу проходив Ісус містами й се­лами, і навчав, ідучи в Єрусалим. Сказав Йому хтось: «Господи, чи мало є тих, які спасаються?» Він від­повів їм: «Силкуйтесь увійти через ву­зь­кі двері, бо багато хто, кажу вам, бу­де намагатися ввійти, та не змо­же. Коли ж встане Господар і зам­кне двері, ви станете знадвору й будете стукати у двері, кажучи: “Гос­по­ди, відчини нам!” А Він у відповідь скаже вам: “Я не знаю вас, звідки ви є!” Тоді почнете казати: “Ми їли й пи­ли перед Тобою, і Ти навчав на на­ших площах”. А Він відповість вам і скаже: “Я не знаю вас, звідки ви! Відступіть від Мене всі, які чините безза­кон­ня!” Там буде плач і скрегіт зубів, коли побачите Авраама, Ісаака, Яко­ва й усіх пророків у Царстві Бо­жому, а себе — вигнаними геть. І прийдуть зі сходу, із заходу, з півночі, з півдня і сядуть у Царстві Божому. І ось, є останні, які будуть пер­шими, і є перші, які будуть остан­ні­ми!»

Слово Господнє

Переглядів 484
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 серпня 1994, Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні з вами Я з’єднана в особливий спосіб, молячись про дар присутності Мого улюбленого сина (Івана Павла ІІ – Прим.) у вашій батьківщині. Моліться, дітоньки, за здоров’я мого найдорожчого сина, який терпить і якого Я вибрала для цих часів. Я молюся й заступаюсь перед Своїм Сином Ісусом, щоби сповнилася мрія, яку мали ваші отці. Моліться, дітоньки, особливим чином, бо сатана сильний і хоче знищити надію у вашому серці. Благословляю вас. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 281 274
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Лютий 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

А Ви були в Меджугор'є?


Січень 2023 (43)
Грудень 2022 (49)
Листопад 2022 (39)
Жовтень 2022 (34)
Вересень 2022 (54)
Серпень 2022 (68)