Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на вівторок ХХ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

Літургійні читання на вівторок ХХ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

  • 16 серпня 2022, 11:25

Римо-католицький календар

Вівторок ХХ звичайного тижня, рік ІІ

Перше читання
Єз 28, 1-10

Читання з Книги пророка Єзекиїла

Надійшло до мене таке слово Господнє: «Сину людський! Промов до тирського князя: Так говорить Господь Бог: За те, що твоє серце несеться вгору, і ти казав: “Я — бог! Я засів на божому престолі серед моря!” — тоді як ти людина, а не Бог, — кладеш твій розум, немов розум Божий; ось ти мудріший від Даниїла, ніякий мудрий тобі не дорівняє. Твоєю мудрістю й розумом надбав собі багатства, і назбирав у скарбівнях твоїх золота й срібла. Великою мудрістю твоєю і твоїм купецтвом намножив собі багатства, і твоє серце ними запишалося. За те ось як говорить Господь Бог: Тому, що ти поклав твій розум, немов розум Божий, Я наведу на тебе чужоземців, щонайлютіших з-між народів. Вони добудуть мечі свої проти твоєї мудрості та чвані й опоганять твою вроду. Вони зіпхнуть тебе в яму, і ти помреш смертю полеглих серед моря. Чи й тоді скажеш перед твоїм душогубом: “Я — бог?” Та ж у руці твоїх вбивць ти — людина, а не Бог. Ти смертю необрізанців помреш з руки чужинців, бо Я сказав так».

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Втор 32, 26-27аб. 27вг-28. 30. 35вг-36аб

Я, Бог, вбиваю, і Я оживляю

Я сказав: «Я їх знищу, *
край покладу їхній пам’яті в людини!»
Та Я убоявся ворога глуму, *
Щоб гнобителі їхні не загорділи й не казали:

«Рука наша потужна, *
і не Господь все це вдіяв!»
Це ж народ, позбавлений глузду, *
і розуму в них немає.

Як же би міг один тисячу гнати, *
а двоє — десять тисяч пустити урозсип?
Чи ж це не тому, що їхня Скеля видала їх на поталу; *
не тому, що Господь їх покинув?

День загибелі їхньої близько, *
недоля незабаром їх вразить.
Бо Господь судитиме народ свій *
і змилується над рабами своїми.

Спів перед Євангелієм
2 Кор 8, 9

Алілуя, алілуя, алілуя

Ісус Христос, будучи багатим, заради вас став убогим,
аби ви збагатилися Його зубожінням.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мт 19, 23-30

† Читання святого Євангелія від Матея

Того часу Ісус сказав своїм учням: «Воістину кажу вам: важко багатому ввійти в Царство Небесне. І ще кажу вам: легше верблюдові пройти через вушко голки, ніж багатому ввійти в Царство Боже». Почувши це, учні дуже здивувалися і сказали: «То хто ж тоді може спастися?» Поглянувши на них, Ісус промовив: «Для людей це неможливо, а для Бога все можливе». Тоді Петро, звернувшись до Нього, сказав: «Ось ми залишили все й пішли за Тобою, то що нам буде?» А Ісус відказав: «Воістину кажу вам, що ви, які пішли за Мною, в новому бутті, коли сяде Син Людський на престолі своєї слави, сядете й ви на дванадцятьох престолах, щоб судити дванадцять племен Ізрáїля. І кожний, хто задля Мого Імені залишить дім або братів, або сестер, або батька, або матір, або дружину, або дітей, або поля, той отримає в сто разів більше і матиме у спадок вічне життя. Багато перших будуть останніми, а останні — першими».

Слово Господнє

Переглядів 128
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 червня 1995., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні Я щаслива бачити вас так численно, і що ви відгукнулись та прийшли жити Моїми посланнями. Закликаю вас, дітоньки, бути моїми радісними носіями миру в цьому немирному світі. Моліться за мир, щоб якнайшвидше запанував час миру, чого Моє Серце очікує з нетерпінням. Я близько вас, дітоньки, і заступаюся за кожного з вас перед Всевишнім, і всіх вас благословляю Своїм Материнським благословенням. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 276 628
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2022 (40)
Серпень 2022 (68)
Липень 2022 (47)
Червень 2022 (71)
Травень 2022 (46)
Квітень 2022 (55)