Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на ХХ Звичайну Неділю, рік В (РКЦ)

Літургійні читання на ХХ Звичайну Неділю, рік В (РКЦ)

  • 14 серпня 2022, 00:30

Римо-католицький календар

ХХ звичайна неділя, рік В

Перше читання
Єр 38, 4-6. 8-10

Читання з Книги пророка Єремії

Тими днями князі сказали цареві: «Нехай би вже раз убито Єремію на смерть; адже він відіймає завзяття у вояків, які зостались у цьому місті, та й у всього народу, мовлявши такі слова; цей бо чоловік бажає не добра народові, а тільки лиха». Цар Седекія відказав: «Ось він у ваших руках: цар бо не вдіє нічого проти вас». Взяли вони Єремію та й укинули у водозбір царевича Малкії на тюремному дворі. Спустили вони туди Єремію на мотузках; а у водоймищі тому не було води, тільки багно, і загруз Єремія у багні. Довідався Еведмелех кушій, скопець у царських палатах, що Єремію вкинули у водозбір, — а цар сидів тоді при Веніяминових воротах, — вийшов із царського дому та й каже до царя: «Мій владико й царю! Не гаразд учинили ті люди, заподіявши таке пророкові Єремії: вони кинули його у водозбір; та ж він умре там швидко з голоду, бо немає вже хліба в місті». Тоді цар повелів Еведмелехові кушієві: «Візьми звідси трьох чоловіків із собою та витягни Єремію з водоймища, доки не вмер».

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 40 (39), 2-3. 4. 18

Спіши, о Боже, нам на допомогу

З великим нетерпінням очікував я Господа, *
і Він до мене нахилився та почув моє благання,
витягнув мене з ями страждань, з багнистої трясовини, *
поставив мої ноги на камені та скерував мої кроки.

Він вклав у мої уста нову пісню — *
пісню хвали нашому Богу.
Багато хто побачить, і їх страх охопить, *
і на Господа надіятися будуть.

Я ж бідний і убогий, *
та Господь за мене подбає.
Ти — мій помічник і мій оборонець. *
Боже мій, не забарися.

Друге читання
Євр 12, 1-4

Читання з Послання святого апостола Павла до євреїв

Брати! Ми, маючи довкола себе таку велику хмару свід­ків, від­киньмо всяку гордість та гріх, що нас легко обплутує, з тер­пінням прямуймо до тієї бороть­би, яка пе­ред на­ми, дивлячись на Проводиря і Вер­ши­теля віри, на Ісуса, який, не­зважа­ючи на сором, замість на­лежної Йому радості, перетерпів хрест і сів праворуч Божого пре­столу. Подумайте ж про Того, хто від грішників перетерпів таку наругу над собою, щоб ви не знемоглися та не ослабли вашими душами. Ви ще не боролися до крові, вою­ючи з гріхом.

Слово Боже

Спів перед Євангелієм
Йн 10, 27

Алілуя, алілуя, алілуя

Вівці слу­хаються голосу Мого,
і Я знаю їх, і во­ни йдуть за Мною

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Лк 12, 49-53

 Читання святого Євангелія від Луки

Того часу Ісус сказав своїм учням: «Я прийшов вогонь кинути на землю; і як же Я прагну, щоб він уже розгорівся! Я маю хреститися хрещен­ням; і як Я мучуся, поки звер­ши­ться! Чи думаєте, що Я прийшов мир принести на землю? Ні, кажу вам, — поділ! Бо відтепер будуть п’ятеро в одному домі поділені: троє проти двох і двоє проти трьох. Розділиться батько із сином і син з батьком; мати — з дочкою, а дочка — з матір’ю; свекруха — зі сво­єю невісткою, а невістка — зі свекрухою».

Слово Господнє

Переглядів 123
Додати коментар

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, через візіонера Якова Чоло, 25 грудня 2016

На останньому щоденному явлінні, 12 вересня 1998 року, Богородиця сказала Якову Чоло, що тепер він матиме явління щорічно один раз на рік 25 грудня, на Різдво. Так було і в цьому році. Явління почалось о 14:20 і тривало 10 хвилин. Потім Яків передав нам послання:


"Дорогі діти! Сьогодні, у цей благодатний день, особливим способом закликаю вас молитися за мир. Діти, я прийшла сюди як Цариця миру і стільки разів вас закликала молитися за мир, але, діти, ваші серця є немирними. Гріх перешкоджає вам повністю відкритися благодаті й миру, які Бог вам бажає дарувати. Щоб ви жили миром, діти мої, маєте мати мир найперше у своїх серцях і бути повністю відданими Богові та Його волі. Не шукайте миру і радості в земних речах, бо це все минуще. Прагніть істинного милосердя і миру, який походить тільки від Бога, і лише так ваші серця будуть наповнені справжньою радістю, і лише таким чином ви зможете стати свідками миру в цьому немирному світі. Я ваша мати і заступаюся за кожного з вас перед своїм Сином! Дякую вам, що відповіли на мій заклик!"

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 276 628
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2022 (40)
Серпень 2022 (68)
Липень 2022 (47)
Червень 2022 (71)
Травень 2022 (46)
Квітень 2022 (55)