Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на четвер XVIII звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

Літургійні читання на четвер XVIII звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

  • 04 серпня 2022, 00:30

Римо-католицький календар

Четвер XVIII звичайного тижня, рік ІІ

Перше читання
Єр 31, 31-34

Читання з Книги пророка Єремії

Ось прийдуть дні, — говорить Господь, — і Я створю з домом Ізрáїля та з домом Юди новий завіт. Не такий завіт, який Я уклав з їхніми батьками, коли Я взяв їх за руку, щоб вивести з Єгипетського краю. Завіт той — Мій завіт! — вони його зламали, хоч Я був їхнім Владикою, — говорить Господь. Ні, ось який завіт Я вчиню з домом Ізрáїля після тих днів, — говорить Господь: Вкладу закон Мій у їхнє нутро і напишу його у них на серці. Я буду їхнім Богом, вони ж — Моїм народом. Не буде більш один одного навчати, чи брат брата свого, казавши: “Спізнайте Господа!” Усі бо вони будуть Мене знати, від найменшого й до найбільшого між ними, — говорить Господь, — Я бо прощу їхню провину, гріха їхнього не згадуватиму більше».

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 51(50), 12-13. 14-15. 18-19

Створи, о Боже, в мені серце чисте

Створи в мені, Боже, чисте серце *
і віднови праведного духа в середині мене.
Не відкинь мене від свого обличчя *
і не забери від мене свого Святого Духа.

Поверни мені радість свого спасіння *
і зміцни мене Духом могутнім.
Я навчатиму беззаконних Твоєї дороги, *
і безбожні навернуться до Тебе.

Адже Ти не маєш задоволення від жертви, — *
я приніс би, та всепалення Тобі не до вподоби.
Жертва Богові — це дух сокрушений; *
серцем сокрушеним і впокореним Ти, Боже, не погордуєш.

Спів перед Євангелієм
Мт 16, 18

Алілуя, алілуя, алілуя.

Ти є Петро; і на цій скелі Я збудую свою Церкву,
і брами аду її не переможуть.

Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Мт 16, 13-23

 Читання святого Євангелія від Матея

Того часу, прийшовши в околиці Кесарії Филипової, Ісус звернувся до своїх учнів, запитуючи: «За кого люди вва­жають Сина Людського?» Вони відповіли: «Одні — за Йоана Хрестителя, другі — за Іллю, інші — за Єре­мію або за одного з пророків». Каже їм Ісуc: «А ви Мене за ко­го вважаєте?» У відповідь Симон-Петро про­мовив: «Ти є Христос, Син Бога жи­вого!» А Ісус відповів йому і сказав: «Бла­женний ти, Симоне, сину Йо­ни, бо не тіло і кров тобі це від­кри­ли, а Мій Отець Небесний. І Я тобі кажу, що ти є Петро; і на цій скелі Я збудую свою Церкву, і брами аду не переможуть її. Я дам тобі ключі Царства Не­бес­ного: і те, що ти зв’яжеш на зем­лі, буде зв’язане на небесах; і те, що ти розв’яжеш на землі, буде розв’я­зане на небесах». Тоді наказав уч­ням нікому не казати, що Він — Хри­стос. Відтоді Ісус почав виявляти сво­їм учням, що Йому потрібно йти в Єрусалим та багато постра­ж­дати від старших, первосвящеників і книжників, бути вбитим і третього дня воскреснути. Петро, відкликавши Його вбік, почав перечити Йому, кажучи: «Зми­луйся над собою, Господи! Хай з Тобою цьо­го не станеться!» А Він, обернувшись, сказав Пет­рові: «Відійди від Мене, сатано, ти спокушаєш Мене, бо думаєш не про Боже, а про людське!»

Слово Господнє

Переглядів 275
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 лютого 2020 року, через візіонерку Мір’яну
"Дорогі діти, на основі рішення й любові Божої Я вибрана, щоб бути Матір’ю Бога й вашою Матір’ю. Але й із Моєї волі і Моєї безмежної любові до Небесного Отця та Моєю повною довірою до Нього Моє тіло стало чашею Богочоловіка. Я служила правді, любові і спасінню. Так, як і зараз тут, посеред вас, щоб вас, діти Мої, апостоли Моєї любові, покликати бути носіями істини, щоб вас покликати, щоб ви своєю волею й любов’ю до Мого Сина поширювали Його слова – слова спасіння. Щоб ви своїми ділами показали всім тим, які не пізнали Мого Сина, Його любов. Силу знайдете у Євхаристії, Моєму Синові, Який вас живить Своїм тілом й кріпить Своєю кров’ю. Діти мої, складіть руки й дивіться на хрест у тиші. Таким чином черпатимете віру, щоб її могли передавати, черпатимете істину, щоб могли розпізнавати, черпатимете любов, щоб знали дійсно любити. Діти мої, апостоли Моєї любові, складіть руки, дивіться на хрест, лише в хресті є спасіння. Дякую вам”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 278 750
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Листопад 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Листопад 2022 (37)
Жовтень 2022 (35)
Вересень 2022 (54)
Серпень 2022 (68)
Липень 2022 (47)
Червень 2022 (71)