Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на свято Відвідин Пресвятою Дівою Марією Єлизавети (РКЦ)

Літургійні читання на свято Відвідин Пресвятою Дівою Марією Єлизавети (РКЦ)

  • 31 травня 2022, 01:30

Перше читання
Соф 3, 14-18

Читання з Книги пророка Софонії

Виспівуй, о дочко Сіону! Вигукуй радо, Ізрáїлю! Радуйся й веселися з усього серця, дочко Єрусалимська! Господь усунув засуди проти тебе, прогнав ворога твого. Цар Ізрáїля, Господь, посеред тебе: не будеш більш боятись лиха. Того дня Єрусалимові скажуть: «Не бійся, о Сіоне, нехай не опадають руки в тебе! Господь, твій Бог, посеред тебе; Він, могутній, сам врятує. Він буде веселитися тобою під веселі співи, неначе під час свята».
Я віддалив від тебе лихо, ти не нестимеш більше ганьби.

Слово Боже

Або:
Рим 12, 9-16б

Читання з Послання святого апостола Павла до римлян

Брати! Любов — нелицемірна. Ненавидьте зло, шукайте добра, любіть один одного по-братерськи, пошаною один одного випереджайте; у наполегливості не лінуйтеся, духом палайте, Господу служіть, радійте надією, труднощі переносьте, перебувайте витривало в молитві; беріть участь у потребах святих, виявляйте гостинність. Благословляйте тих, хто переслідує вас, — благословляйте, а не проклинайте. Радійте з тими, які радіють, і плачте з тими, котрі плачуть. Тримайтеся між собою однієї думки, не мудруйте про високе, але схиляйтеся до покірного.

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Іс 12, 2. 3-4бвг. 5-6 (П.: пор. 6б) 

Посеред тебе Бог — Святий великий

Ось Бог — моє спасіння! *
Я уповаю і не боюся,
Бо міць моя і пісня — Господь, *
Він — моє спасіння!

Ви будете з радістю черпати води *
із джерел спасіння.
Хваліте Господа, призивайте Його Ім’я! †
Розголосіть між народами про подвиги Його, *
нагадуйте, що Ім’я Його величне!

Співайте Господу, бо Він учинив величне; *
нехай знають про це на всій землі!
Ликуйте й веселіться, мешканці Сіону! *
Бо великий серед тебе — Святий Ізрáїля!

Спів перед Євангелієм
Лк 1, 45

Алілуя, алілуя, алілуя

Блаженна ти, Діво Маріє,
яка повірила, що здійсниться сказане тобі Господом!

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Лк 1, 39-56

 Читання святого Євангелія від Луки

Тими днями Марія, вставши, поспішно пішла в гірську місцевість, до міста Юдиного. Вона ввійшла в дім Захарії і привітала Єлизавету. Коли ж почула Єлизавета привітання Марії, заворушилося немовля в її утробі. Єлизавета сповнилася Святим Духом і вигукнула гучним голосом, промовляючи: «Благословенна ти між жінками і благословенний плід твоєї утроби! І звідки ж мені це, щоби до мене прийшла Мати мого Господа? Бо як почула я твоє привітання, то з радощів заворушилася дитина в моїй утробі. Блаженна ж та, яка повірила, що здійсниться сказане їй Господом!» А Марія промовила: «Величає душа моя Господа, і радіє дух мій у Бозі, Спасителі моїм, бо Він зглянувся на покору слугині своєї; ось бо віднині блаженною зватимуть мене всі покоління, бо вчинив мені велике Сильний, і святе Ім’я Його, і милосердя Його з роду в рід для тих, хто боїться Його. Він виявив силу свого рамена, розсіяв гордих думками сердець їхніх, скинув могутніх з престолів і підняв угору покірних, голодних наситив благами, а багатих відіслав ні з чим. Він пригорнув Ізрáїля, слугу свого, згадавши милосердя, як і проголосив нашим батькам — Авраамові та роду його аж до віку!» Тож Марія перебула в неї якихось три місяці й повернулася до свого дому.

Слово Господнє

Переглядів 904
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 грудня 1988р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Закликаю вас до миру. Проживайте мир у своєму серці та у своєму оточенні, щоб усі пізнали мир, який не приходить від вас, але від Бога. Дітоньки, сьогодні великий день– радійте зі Мною! Прославляйте Народження Ісуса Моїм миром. Миром, із яким прийшла як ваша Мати, Цариця Миру. Сьогодні даю вам Своє особливе благословення. Несіть його кожному створінню, аби мало мир. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 281 132
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Січень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

А Ви були в Меджугор'є?


Січень 2023 (39)
Грудень 2022 (49)
Листопад 2022 (39)
Жовтень 2022 (34)
Вересень 2022 (54)
Серпень 2022 (68)