Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на четвер ХХІІІ Звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на четвер ХХІІІ Звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 09 вересня 2021, 00:30

Римо-католицький календар

Четвер ХХІІІ Звичайного тижня, рік І

Перше читання
Кол 3, 12-17

Читання з Послання святого Павла Апостола до колосян

Брати! Зодягніться, як обрані Богом, святі й улюблені, у щире милосердя, доброту, покірність, лагідність, довготерпіння, терплячи і прощаючи одне одному, коли хто проти кого має якусь скаргу. Як Христос простив вам, так само й ви робіть. А понад усе — любов; вона — узи досконалості. Нехай панує у ваших серцях мир Христа, до якого і ви були покликані в одному тілі, й будьте вдячні. Слово Христове нехай перебуває у вас щедро, в усякій мудрості. Навчайте і напоумляйте одні одних псалмами, гімнами, духовними піснями, з вдячністю співаючи Богові у своїх серцях. І все, що тільки робите, — словом або ділом, — усе робіть в Ім’я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові Отцеві.

Слово Боже

 

Псалом респонсорійний
Пс 150, 1-2. 3-4. 5-6 (П.: 5в)

Хай хвалить Бога все живе створіння.

Хваліть Бога у Його святині,*
хваліть Його на могутньому Його небозводі.
Хваліть Його за Його чуда,*
хваліть Його за безмежну Його велич.

Хваліть Його звуком рога,*
хваліть Його на псалтирі і гуслах.
Хваліть Його на тимпані і в хороводах,*
хваліть Його на струнах і на сопілці.

Хваліть Його цимбалами дзвінкими,*
хваліть Його на гучних цимбалах.
Усе, що дихає, —*
нехай Господа хвалить!

 

Спів перед Євангелієм
Пор. 1 Йн 4, 12

Алілуя, алілуя, алілуя

Коли любимо одне одного, то в нас Бог перебуває,
і Його любов у нас — досконала.

Алілуя, алілуя, алілуя

 

Євангеліє
Лк 6, 27-38

† Читання святого Євангелія від Луки

Того часу Ісус сказав своїм учням: «Вам, хто слухає, кажу: Любіть ворогів ваших; добро робіть тим, які ненавидять вас; благословляйте тих, які проклинають вас; моліться за тих, які кривдять вас. Тому,  хто б’є тебе по щоці, підстав і другу, а від того, хто забирає в тебе одяг, не борони і сорочки. Кожному, хто просить у тебе, — дай, а від того, хто забирає, — не домагайся. Як хочете, щоб чинили вам люди, — чиніть і ви їм так само. А коли любите тих, хто любить вас, то яка вам благодать? Адже й грішники люблять тих, які їх люблять. І коли добро чините тим, хто вам робить добро, яка вам благодать? Адже й грішники те саме чинять. Коли позичаєте тим, від яких сподіваєтесь одержати, яка вам благодать? Грішники також позичають грішникам, щоб одержати стільки ж. Тож любіть ворогів ваших, робіть добро, позичайте, нічого не очікуючи, — і буде вам велика нагорода: ви будете синами Всевишнього, тому що Він є добрий і до невдячних, і до злих. Будьте милосердними, як і Отець ваш милосердний. Також не судіть — і не будете осуджені; не осуджуйте, щоб не бути осудженими. Прощайте — і проститься вам; давайте — і дасться вам; міру добру, натоптану, струснуту й переповнену дадуть вам у поділ. Бо якою мірою ви міряєте, такою ж відміряється вам».

Слово Господнє

Переглядів 807
Додати коментар

Послання Богородиці, 14 листопада 1985р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Я, ваша Мати, люблю вас і бажаю заохотити вас до молитви. Дорогі діти, Я невтомна й закликаю вас і тоді, коли ви далеко від Мого Серця. Я – Мати, й хоча відчуваю біль за кожного, хто заблукав, легко прощаю та тішусь кожній дитині, яка повернеться до Мене. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 281 274
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Лютий 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

А Ви були в Меджугор'є?


Січень 2023 (43)
Грудень 2022 (49)
Листопад 2022 (39)
Жовтень 2022 (34)
Вересень 2022 (54)
Серпень 2022 (68)