Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на п’ятницю ХІІ Звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на п’ятницю ХІІ Звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 25 червня 2021, 00:30


Римо-католицький календар

П’ятниця ХІІ Звичайного тижня, рік І

Перше читання
Бут 17, 1. 9-10. 15-22

Читання з Книги Буття.

    Як Аврамові було дев’ятдесят дев’ять років, з’явився Аврамові Господь і сказав йому: «Я — Бог всемогутній. Ходи зо Мною і будь бездоганний».
    Далі сказав Бог до Авраама: «Ти берегтимеш союз мій, ти й твої потомки, в їхніх поколіннях. Ось мій союз, що його маєте берегти між Мною й вами, і між потомками по тобі: кожного чоловіка серед вас обрізати».
    І ще сказав Бог до Авраама: «Щодо Сараї, твоєї жінки, то не зватимеш її більше Сараї, бо Сара буде її ім’я. Я благословлю тебе і дам тобі від неї сина; Я поблагословлю її і виведу з неї народи та й царі народів вийдуть з неї». 
    Припав тоді Авраам на лице своє і засміявся, кажучи сам до себе: «Невже в столітнього син народиться? Невже Сара, що має дев’ятдесят років, породить сина?» 
    А до Бога промовив Авраам: «Нехай Ізмаїл живе перед тобою!» Бог же сказав: «Так! Сара, твоя жінка, вродить тобі сина, й ти назовеш його ім’ям Ісаак. Я укладу з ним союз мій, союз вічний, для потомства по ньому. Та й про Ізмаїла Я вислухав тебе. Отже Я поблагословлю його, вчиню його плодовитим і розмножу його вельми-вельми. Дванадцять князів вийдуть з нього і Я виведу з нього великий народ. Але мій союз укладу з Ісааком, якого вродить тобі Сара з рік у цю саму пору». 
    Коли Бог скінчив говорити з Авраамом, то відійшов від нього.

   Слово Боже.

Псалом респонсорійний
Пс 128(127), 1-2. 3. 4-5 (П.: пор. 1а)

Благословенний, хто боїться Бога.

Щасливий кожний, хто Господа боїться, *
і хто Його путями ходить!
Як будеш їсти працю рук твоїх, *
щасливий будеш і добре тобі буде.
  
Жінка твоя, неначе лоза плодовита, *
у середині дому твого.
Діти твої, мов парості оливки, *
навколо столу твого.
  
Ось так буде благословенний чоловік, *
що Господа боїться.
Нехай Господь благословить тебе з Сіону, +
щоб ти міг бачити добро Єрусалиму, *
поки віку твого.

Спів перед Євангеліем
Мт 8, 17

Акламація: Алілуя, алілуя, алілуя.

Ісус узяв наші недуги
і поніс наші хвороби.

Акламація: Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Мт 8, 1-4

+ Слова Євангелія від святого Матея.

    Коли Ісус сходив з гори, йшла слідом за Ним сила народу. І приступив до Нього прокажений, вклонивсь Йому і мовить: «Господи, коли захочеш, зможеш мене очистити». Ісус простягнув руку й доторкнувсь до нього, кажучи: «Хочу, очисться!» І він негайно же очистився від прокази. 
    Тоді Ісус промовив до нього: «Гляди, не кажи нікому, а йди, покажися священикові й принеси дар, приписаний Мойсеєм, їм на свідоцтво».

   Слово Господнє.

Переглядів 817
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці Миру, 2 червня 2014 р.
«Дорогі діти! Я закликаю всіх вас і приймаю як Своїх дітей. Молюсь, щоб ви прийняли Мене і любили як Матір. Всіх вас Я об'єднала в Своєму серці, зійшла до вас і благословляю вас. Знаю, що ви від Мене чекаєте втіхи і надії, тому що люблю вас і заступаюсь за вас. Прагну від вас, щоб ви об'єдналися зі Мною в Моєму Синові, і щоб були Моїми апостолами. Щоб ви це змогли, знову закликаю вас – любити. Немає любові без молитви – нема молитви без прощення, тому що любов є молитва – прощення є любов. Діти Мої, Бог вас створив, щоб ви любили, і любили, щоб прощати. Кожна молитва, яка приходить від любові єднає вас з Моїм Сином і Духом Святим, а Святий Дух освітляє вас і робить Моїми апостолами, апостолами, котрі все що роблять, - робитимуть в ім'я Господнє. Вони молитимуться ділами, а не лише словами, тому що люблять Мого Сина, і розуміють дорогу правди, яка веде до вічного життя. Моліться за своїх пастирів, щоб вони з чистим серцем завжди могли вести вас дорогою істини і любові, дорогою Мого Сина. Дякую вам!»

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 281 132
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Січень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

А Ви були в Меджугор'є?


Січень 2023 (39)
Грудень 2022 (49)
Листопад 2022 (39)
Жовтень 2022 (34)
Вересень 2022 (54)
Серпень 2022 (68)