Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на свято Відвідин Пресвятою Дівою Марією Єлизавети (РКЦ)

Літургійні читання на свято Відвідин Пресвятою Дівою Марією Єлизавети (РКЦ)

  • 31 травня 2021, 00:30


Римо-католицький календар

(свято)

Перше читання
Соф 3, 14-18

Читання з Книги пророка Софонії

Виспівуй, о дочко Сіону! Вигукуй радо, Ізраїлю! Радуйся й веселися з усього серця, дочко Єрусалимська! Господь усунув засуди проти тебе, прогнав ворога твого. Цар Ізраїля, Господь, посеред тебе: не будеш більш боятись лиха. Того дня Єрусалимові скажуть: «Не бійся, о Сіоне, нехай не опадають руки в тебе! Господь, твій Бог, посеред тебе; Він, могутній, сам врятує. Він буде веселитися тобою під веселі співи, неначе під час свята».
Я віддалив від тебе лихо, ти не нестимеш більше ганьби.

Слово Боже

Або:
Рим 12, 9-16б

Читання з Послання святого апостола Павла до римлян

Брати! Любов — нелицемірна. Ненавидьте зло, шукайте добра, любіть один одного по-братерськи, пошаною один одного випереджайте; у наполегливості не лінуйтеся, духом палайте, Господу служіть, радійте надією, труднощі переносьте, перебувайте витривало в молитві; беріть участь у потребах святих, виявляйте гостинність. Благословляйте тих, хто переслідує вас, — благословляйте, а не проклинайте. Радійте з тими, які радіють, і плачте з тими, котрі плачуть. Тримайтеся між собою однієї думки, не мудруйте про високе, але схиляйтеся до покірного.

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Іс 12, 2. 3-4бвг. 5-6 (П.: пор. 6б) 

Посеред тебе Бог — Святий великий

Ось Бог — моє спасіння! *
Я уповаю і не боюся,
Бо міць моя і пісня – Господь, *
Він — моє спасіння!

Ви будете з радістю черпати води *
із джерел спасіння.
Хваліте Господа, призивайте Його Ім’я! +
Розголосіть між народами про подвиги Його, *
нагадуйте, що Ім’я Його величне!

Співайте Господу, бо Він учинив величне; *
нехай знають про це на всій землі!
Ликуйте й веселіться, мешканці Сіону! *
Бо великий серед тебе — Святий Ізраїля!

Спів перед Євангелієм
Лк 1, 45

Алілуя, алілуя, алілуя

Блаженна ти, Діво Маріє,
яка повірила, що здійсниться сказане тобі Господом!

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Лк 1, 39-56

Читання святого Євангелія від Луки

Тими днями Марія, вставши, поспішно пішла в гірську місцевість, до міста Юдиного. Вона ввійшла в дім Захарії і привітала Єлизавету. Коли ж почула Єлизавета привітання Марії, заворушилося немовля в її утробі. Єлизавета сповнилася Святим Духом і вигукнула гучним голосом, промовляючи: «Благословенна ти між жінками і благословенний плід твоєї утроби! І звідки ж мені це, щоби до мене прийшла Мати мого Господа? Бо як почула я твоє привітання, то з радощів заворушилася дитина в моїй утробі. Блаженна ж та, яка повірила, що здійсниться сказане їй Господом!» А Марія промовила: «Величає душа моя Господа, і радіє дух мій у Бозі, Спасителі моїм, бо Він зглянувся на покору слугині своєї; ось бо віднині блаженною зватимуть мене всі покоління, бо вчинив мені велике Сильний, і святе Ім’я Його, і милосердя Його з роду в рід для тих, хто боїться Його. Він виявив силу свого рамена, розсіяв гордих думками сердець їхніх, скинув могутніх з престолів і підняв угору покірних, голодних наситив благами, а багатих відіслав ні з чим. Він пригорнув Ізраїля, слугу свого, згадавши милосердя, як і проголосив нашим батькам — Авраамові та роду його аж до віку!» Тож Марія перебула в неї якихось три місяці й повернулася до свого дому.

Слово Господнє

Переглядів 979
Додати коментар

Послання Богородиці, 5 грудня 1985р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Закликаю вас підготуватися до Різдва покаянням, молитвою й ділами любові. Не дивіться, дорогі діти, на матеріальне, бо тоді не зможете пережити Різдва. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 281 116
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Січень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

А Ви були в Меджугор'є?


Січень 2023 (39)
Грудень 2022 (49)
Листопад 2022 (39)
Жовтень 2022 (34)
Вересень 2022 (54)
Серпень 2022 (68)