Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на середу VIII Звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на середу VIII Звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 26 травня 2021, 00:30


Римо-католицький календар 

Середа VIII Звичайного тижня, рік І 

Перше читання
Сир 36, 1. 4-5а. 10-17

Читання з Книги Сираха

Зглянься на нас, Владико, Боже всесвіту, і споглянь! На всіх язичників розповсюдь Твій острах! Нехай визнають Тебе, як і ми визнали, що немає Бога, крім Тебе, о Господи! Віднови знаки, повтори чудеса.
Позбирай усі коліна Якова, поверни їм спадщину, як на початку. Змилуйся, Господи, над людом Твого Ймення – над Ізраїлем, якого Ти нарівні з первородним поставив. Зглянься над отим святим Твоїм містом – Єрусалимом, місцем Твого спочинку. Хай сповниться Сіон прославою Твоєю, а Твій народом – Твоєю величчю.
Дай свідчення першим Твоїм створінням: здійсни пророцтва, Ім’ям Твоїм проречені. Тим воздай нагороду, які Тебе очікують: нехай виявиться правдивість Твоїх пророків. Вислухай, Господи, благання молільників – як то колись Аарон народ Твій благословив. Хай знають усі, що  Ти – Господь, Бог віковічний.

Cлово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 79(78), 8-9а. 9бв і 11. 13 (П.: пор. Сир 36, 1б[Вульг.])

Яви нам, Боже, світло милосердя
або: Яви нам, Господи, світло Твого милосердя.

Не нагадуй нам про гріхи предків наших. *
Нехай якнайшвидше піде попереду нас Твоє милосердя, †
бо ми стали надто нужденні.
Поможи нам, Боже, наш Спасителю, *
задля слави Імені Твого.

Визволи нас і прости гріхи наші задля Імені Твого. *
Нехай дійде до Тебе волання в’язнів!
Могутністю свого рамена *
захисти синів, над якими тяжіє вирок смерті.

Ми ж – Твій народ, Боже, *
вівці Твого пасовиська;
будемо навіки Тебе прославляти, *
з покоління в покоління Твою хвалу сповіщати.

Спів перед Євангелієм
Мк 10, 45

Алілуя, алілуя, алілуя

Син Людський прийшов, щоби послужити
і душу свою як викуп за багатьох віддати!

Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Мк 10, 32-45

+ Слова Євангелія від святого Марка

Того часу, коли учні були в дорозі, піднімаючись до Єрусалима, попереду них йшов Ісус, вони ж були дуже здивовані; а ті, хто йшов слідом, були охоплені страхом. Взявши знову Дванадцятьох, Він почав їм говорити про те, що має з Ним статися:
«Ось ми піднімаємось до Єрусалима, і Син Людський буде виданий первосвященикам і книжникам, і засудять Його на смерть, і видадуть язичникам; і будуть глумитися з Нього, і оплюють Його, і бичуватимуть Його, і вб’ють, а через три дні Він воскресне».
Підійшли до Нього Яків та Йоан – Зеведеєві сини, і кажуть Йому: «Учителю, хочемо, щоб Ти нам зробив те, про що попросимо Тебе».
Він сказав їм: «А що ви хочете, щоб Я зробив для вас?»
Вони ж сказали Йому: «Зроби нам так, щоб ми – один праворуч Тебе, а інший ліворуч – сиділи в славі Твоїй».
Ісус же сказав їм: «Ви не знаєте, чого просите. Чи можете ви пити ту чашу, котру Я п’ю, і хреститися хрещенням, котрим Я хрещуся?»
Вони сказали Йому: «Можемо!»
Ісус же відповів їм: «Чашу, котру Я п’ю, ви будете пити, і хрещенням, котрим Я хрещуся, будете хрещені. Але щоб сісти праворуч Мене чи ліворуч – давати не Мені, це тим, кому приготовлено».
Коли це почули десятеро учнів, то почали обурюватися на Якова й Йоана. А Ісус, покликавши їх до себе, каже їм: «Ви знаєте, що ті, кого вважають володарями народів, панують над ними, а їхні вельможі дають відчути їм свою владу над ними. Але не так буде між вами, але: якщо хтось між вами схотів би бути великим, нехай буде вам слугою. І якщо хтось між вами схотів би бути першим, нехай буде для всіх рабом. Адже й Син Людський не прийшов, щоб служили Йому, але щоби послужити і душу свою віддати як викуп за багатьох!»

Слово Господнє

Переглядів 874
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2
"Дорогі діти, ви, яких Мій Син любить, ви, яких я люблю безмірною материнською любов’ю, не дозвольте, щоб егоїзм і себелюбство володіли світом. Не дозвольте, щоб любов і доброта були приховані. Ви, які є любленими, які пізнали любов Мого Сина, пам’ятайте, що бути любленим означає любити. Діти Мої, майте віру. Коли маєте віру, ви щасливі й поширюєте мир, душа вам тріпоче в радості. У такій душі є Мій Син. Коли даєте себе для віри, коли даєте себе для любові, коли робите добро ближньому, Мій Син усміхається у вашій душі. Апостоли Моєї любові, Я як Мати звертаюся до вас, збираю біля себе й бажаю вести дорогою любові та віри. Дорогою, яка веде до світла світу. Заради любові, заради віри Я тут, тому що материнським благословенням бажаю дати вам надію і силу на вашій дорозі, бо дорога, яка веде до Мого Сина, не є легка. Вона повна відречення, давання, жертви, прощення й великої-великої любові, але та дорога веде до миру і щастя. Діти Мої, не вірте брехливим голосам, які вам говорять про неправдиві речі, неправдивий блиск. Ви, діти Мої, поверніться до Писання. З безмірною любов’ю дивлюся на вас і з благодаті Божої вам об’являюся. Діти Мої, підіть за Мною. Нехай ваша душа тріпоче в радості. Дякую вам.”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 281 243
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Січень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

А Ви були в Меджугор'є?


Січень 2023 (42)
Грудень 2022 (49)
Листопад 2022 (39)
Жовтень 2022 (34)
Вересень 2022 (54)
Серпень 2022 (68)