Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на вівторок ХV звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на вівторок ХV звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 16 липня 2019, 00:30
Вівторок ХV звичайного тижня, рік І

 

Перше читання
Вих 2, 1-15а

Читання з Книги Вихід

Один чоловік із дому Леві пішов і взяв собі за жінку дочку одного левія. Завагітніла жінка і вродила сина; бачивши ж, який він гарненький, таїлась із ним три місяці. А що не могла вже більше з ним таїтись, то взяла для нього кошичок з очерету, обмазала його маззю та смолою, поклала в нього хлоп’ятко і сховала його в комишах узберіг річки. Сестра ж його засіла здалека, бажала-бо знати, що з ним станеться.

Аж ось зійшла фараонова дочка скупатися в річці, слугині ж її ходили собі край берега річки; вгледіла вона кошичок в комишах і послала рабиню, щоб узяла його. Відчинила вона його, побачила дитинку, а ось воно хлоп’ятко плаче. Змилосердилася вона над ним і каже: «Це єврейська дитинка». Каже тоді його сестра дочці фараоновій: «Хочеш, побіжу й покличу тобі мамку з єврейок, щоб вигодувала тобі дитятко?» і відповіла їй фараонова дочка: «Побіжи!» Побігла дівчина й покликала матір дитинки. І каже їй фараонова дочка: «Візьми оце дитятко та вигодуй його мені, а я дам тобі за це заплату». Взяла жінка дитятко й вигодувала його. А як дитятко виросло, привела його до фараонової дочки, і він став їй за сина. І надала йому ім’я Мойсей, кажучи, з води, мовляв, витягла я його.

Раз якось, у той час як Мойсей був уже дорослий, вийшов він до братів своїх та й приглядався  до їхніх тяжких робіт; і побачив як один єгиптянин б’є єврея, одноплемінника його. Озирнувся він туди й сюди і, бачивши, що нема нікого, убив єгиптянина та й сховав його в піску.

Іншого дня вийшов він знову та побачив, як двоє євреїв б’ються; і каже до того, що скривдив: «Чого б’єш ближнього свого?» А той: «Хто тебе настановив князем і суддею  над нами? Чи не задумав ти вбити й мене, як убив єгиптянина?» Злякався Мойсей та й каже собі: «Таки виявилося діло».

Та й фараон дізнався про цей вчинок і намислював усе, як Мойсея вбити. От і втік Мойсей від фараона й зупинився аж у Мідіян-землі.

Cлово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 69(68), 3. 14. 30-31. 33-34 (П.: пор. 33)

Серця ожиють в тих, хто прагне Бога.

Загруз я в глибокому болоті, *
й немає де стати.
Увійшов я у глибокі води, *
й пориває мене бистрінь.

Від крику я знемігся; *
горло у мене пересохло;
втомились мої очі, *
як я ждав на мого Бога.

Я ж бідний і страждаю; *
спасіння твоє, Боже, хай піднесе мене високо.
Я прославлятиму ім’я Боже в пісні *
й із подякою Його величати

Побачать те покірні й звеселяться. *
Хай живе серце ваше, ви, що шукаєте Бога.
Бо Господь вислухає нещасних, *
і в’язнями своїми не погордує.

Спів перед Євангелієм
Пс 95(94), 8аб

Алілуя, алілуя, алілуя.

Не будьте тверді серцем,
лиш слухайте Господнього голосу.

Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Мт 11, 20-24

+ Слова Євангелія від святого Матея

Ісус почав докоряти тим містам, у яких відбулося найбільше Його чуд, за те, що не покаялися.

«Горе тобі, Хоразине! Горе тобі, Витсаїдо! Бо якби чуда, що в вас відбулися, стали в Тирі  й Сидоні, вони б давно покаялися у волосяниці та в попелі. Тому кажу вам: Тирові й Сидонові судного дня легше буде, ніж вам.

Та й ти, Капернауме, чи піднесешся попід небеса? –  Аж до аду зійдеш! Бо якби чуда, які в тебе відбулися, сталися в Содомі, він лишився б аж досі. Тому кажу вам: Землі Содомській легше буде  судного дня, ніж тобі».

Cлово Господнє

Переглядів 1 366
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 травня 2019 року, через візіонерку Мір’яну
"Дорогі діти, з Материнською любов’ю закликаю вас чистим і відкритим серцем, повним довір’я, відповісти на велику любов Мого Сина. Я знаю велич Його любові. Я носила Його в собі –  Гостію в Серці, світло і любов світу. Діти Мої, і Моє звернення до вас – це знак любові й ніжності Небесного Отця, одна велика посмішка, сповнена любов'ю Мого Сина, заклик до вічного життя. Кров Мого Сина з любові пролита за вас. Ця дорогоцінна Кров – для вашого спасіння, для життя вічного. Небесний Отець створив людину для вічного щастя. Неможливо, щоб померли ви, котрі знаєте любов Мого Сина, ви, котрі слідуєте за Ним. Життя перемогло, Мій Син – живий. Тому, діти Мої, апостоли Моєї любові, нехай молитва вказує  вам шлях і спосіб поширення любові Мого Сина – молитву в найпіднесенішій формі.  Діти Мої,  і коли ви стараєтеся жити словами Мого Сина, ви –  молитеся. Коли любите людей, яких зустрічаєте, ви – поширюєте любов Мого Сина. Любов  є тою, що відкриває двері Раю. Діти Мої, від  початку Я молилася за Церкву. Тому й вас, апостоли Моєї любові, закликаю молитися за Церкву та її слуг, за тих, кого покликав Мій Син. Дякую вам".

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 281 074
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Січень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

А Ви були в Меджугор'є?


Січень 2023 (38)
Грудень 2022 (49)
Листопад 2022 (39)
Жовтень 2022 (34)
Вересень 2022 (54)
Серпень 2022 (68)