Меджугор'є - місце молитви, миру»Інформація»Папа Іван Павло II закликав до створення у Боснії і Герцеговині прийнятних політичних, соціальних та економічних умов.

 

 

 

 

 

30 листопада , 2002 р. Б. , в Ватикані відбулася зустріч Папи Івана Павло II з  послом Боснії і Герцеговини - Містером Йоаном  Міжецом, на  якій Папа  закликав до прощення - щоб в цій країні знову запанував мир і спокій.

 

"Це правда, що те, що сталося в минулому, не може бути стертим з пам’яті. Проте необхідно кожному звільнити своє серце від злоби і помсти ’’ – сказав Святий Отець .

 

"Для того щоб уникнути  ще більшої трагедії в майбутньому, як суворе застереження, повинна залишитись  лише пам’ять про помилки і різного роду несправедливості,  що були здійснені." - пояснив Він.

 

Святий Отець сказав, що  "Незважаючи на те, що війна вже завершилась - майже 7 років тому назад, вирішення особистої драми численних біженців та вигнанців, які прагнуть повернутися в свої домівки ще не відбулося! Ці люди бачать, що вони все ще позбавлені права спокійно жити на своїй рідній землі", сказав Він. Вони шукають гарантій своєї ж власної безпеки, так як і створення сприятливих політичних, соціальних та економічних умов" – підкреслив також Папа.

 

Крім цього, Папа наголосив на тому, що "ці люди також  мають право на повернення  своєї  власності, якої вони були  насильно позбавлені  під час війни".