Меджугор'є - місце молитви, миру»Свідчення»Свідчення»Вибрані парафія Меджугор’я та візіонери

Вибрані парафія Меджугор’я та візіонери

  • 02 липня 2022, 12:10
На початку об’явлення візіонери запитали Богородицю, чому вона з’явилася в цій парафії, на що Божа Матір відповіла: «Мої дорогі ангели, тут багато віруючих. Я знайшла тут ще живу віру».
Про те, чому обрала саме цю парафію, Богородиця розповідає також у посланні від 21 березня 1985 року: «Дорогі діти! Хочу вам давати послання й тому сьогодні закликаю вас проживати й приймати Мої послання. Дорогі діти, люблю вас і в особливий спосіб вибрала цю парафію, яка миліша Мені за інші, де Я радо перебувала, коли Всевишній посилав Мене. Тому закликаю вас: прийміть Мене, дорогі діти, щоб і вам було добре. Слухайте Мої послання! Дякую вам, що відповіли на Мій заклик».
На запитання візіонерів, чому Вона обрала саме їх, адже вони не вважають себе кращими за інших, Богородиця відповіла: «Бог не завжди обирає найкращих!» Просто вони повинні були стати дорослими за одну ніч.
Мір’яна:
«Для Богородиці як Матері немає привілейованих дітей. Я для неї, як і всі інші, Вона послуговується мною, щоб через мене давати послання, а тепер послуговується й вами, щоб ви несли ці послання далі, щоб бути Її апостолами. Ми всі однаково важливі. Я не є для неї важливішою, тому що бачила Її, Вона не вибрала мене тому, що я краща за інших, просто тоді я була потрібна Їй такою, якою є. Ось чому я ніколи не питала в Неї нічого особистого, оскільки знаю відповідь: «Моліться, постіть, нехай буде воля Божа. Віддай своє життя до рук Бога і не бійся».
Віцка:
«Для мене велика честь, що Бог і Богородиця прийняли мене за свою. У Неї були на це Свої причини, і Їй їх не потрібно було нам розповідати. Можливо, одного дня всім стане зрозумілішим, коли щось почне відбуватися в майбутньому».
Іван:
«Немає дня, щоб я не запитав себе, чому Богородиця обрала саме мене. 29 років тому Богородиця вказала на мене пальцем і вибрала мене», – свідчив Іван на двадцять п’ятій річниці на радіостанції «Мир Меджуґор’є». Серед іншого він сказав: «Учора ввечері Богородиця нагадувала мені про перші дні об’явлення й сказала мені: «Іване, ти пам’ятаєш перший день об’явлення, коли ти хотів утекти від Мене й сховатися? Ні, ти не міг утекти. Бог мав особливий план із тобою і твоїм життям».
Іванка:
«Я навіть сьогодні не знаю, чому Богородиця обрала мене. Я знаю лише, що Бог дав мені багато й багато від мене вимагає, тому що сама Богородиця сказала мені на останній черговій зустрічі: «Благодаті, яку мала ти та твої брати й сестри, не мав ніхто на цій землі».
Марія:
«Через те, що Богородиця вибрала мене, я багато разів запитувала себе: «Чому я? Чому не хтось інший? Можливо, Вона могла вибрати когось набагато кращого?» Бо сама знаю, що я не ідеальна, що не без вад. Бог вибрав нас шістьох, я не знаю, чому він нас вибрав. Я просто знаю, що для Бога найважливіше те, що ми відповіли на Його заклик».
Яків:
«Я навіть не знаю, як я опинився того дня з Марією, яка є моєю далекою родичкою, тому що, логічно кажучи, вони зі мною не дружили, бо не хотіли компанії малих дітей біля себе. Я ніколи не зможу достатньо подякувати Богові за те, що Богородиця вибрала мене. Я навіть просив Її одного разу показати всім, яка Вона гарна. Коли я прийшов додому після об’явлення першого дня, я накрив себе ковдрою з головою і сам собі говорив з подивом. Я дійсно бачив Богородицю».
Джерело: medjugorje-info.com
Переглядів 1 225
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 25 грудня 2018 року, через візіонерку Марію
"Дорогі діти! Приношу вам Мого Сина Ісуса, Який є Царем миру. Він дає вам мир і нехай не буде лише для вас, але, дітоньки, приносьте його іншим у радості та смиренні. Я з вами й молюся за вас у цьому благодатному часі, який Бог хоче дати вам. Моя присутність є знаком любові тут: поки Я з вами, щоб охороняла і вела вас до вічності. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик."

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 278 750
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Листопад 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Листопад 2022 (37)
Жовтень 2022 (35)
Вересень 2022 (54)
Серпень 2022 (68)
Липень 2022 (47)
Червень 2022 (71)