Меджугор'є - місце молитви, миру»Свідчення»Свідчення Патріка: «Одне послання з Меджугор’я змінило моє життя»

Свідчення Патріка: «Одне послання з Меджугор’я змінило моє життя»

  • 11 липня 2014, 10:20
Свідчення Патріка: «Одне послання з Меджугор’я змінило моє життя»Патрік, колишній бізнесмен з Канади, розповідає історію свого навернення. Майже усе своє життя він прожив у Канаді. Працював у великому автомобільному бізнесі і жив тільки ним. У нього було все, що можна купити за гроші, але не було Бога... Результатом цього бізнесу стало те, що він тричі одружувався і двічі розводився.
У нього є четверо дітей та дружина Ненсі. Одного разу, як згадує Патрік, до нього в офіс прийшов старший син і запитав його про Бога. А той йому показав грошову купюру і відповів: «Дивися, сину, ось це – бог. Гроші – це єдиний бог, який тобі потрібний. Якщо у тебе буде їх багато, будеш мати все.» Його молодший син був хрещений як англіканець, не як католик. Патрік розповідає: «Коли я зустрів Ненсі, в Канаді, до одруженням ми жили разом шість років. Ми жили шість років в тяжкому смертному гріху. А мені було все одно – у мене був великий бізнес.»

А коли Ненсі запропонувала одружитися, він погодився. І вони одружилися... Але не в церкві, а у вертольоті над горою...
Через два дні Ненсі сказала: «Ми повинні одружитися в церкві.» А він розгнівався і сказав: «Навіщо, ми ж щойно одружилися у вертольоті.» Пізніше вони змогли одружитися в церкві, але, як розповідає Патрік: «Для мене це не мало ніякого значення. Щоб одружитися в церкві, я повинен був дати обіцянку, що буду молитися, що буду ходити до церкви. І я все пообіцяв. Але через тиждень після весілля я порушив усі ці обіцянки. Я ніколи не дотримувався ні однієї.»
Проте усе змінилося в одну мить. Одного разу брат Ненсі прислав їй книгу послань Богородиці з Меджугор’я. І коли Патрік запитав Ненсі, що це за книга, вона відповіла: «Це послання Богородиці, яка являється в Меджугор’ї». А він відповів: «Це неможливо. Забери її, це для тебе. Навіщо мені знати про послання?» Та Ненсі повернула книгу назад у руки Патріка і сказала, щоб краще він викинув цю книгу, щоб це було на його совісті. Вона думала, що він викинув цю книгу. «Але що там в середині? Що буде на моїй совісті?» - подумав Патрік. І відкривши книгу, прочитав тільки одне послання, лише одне послання Богородиці з Меджугор’я. Він прочитав в посланні «Я закликаю вас до навернення востаннє...»
«І я був шокований. Сльози почали текти по моєму обличчі... Протягом тридцяти років я завжди говорив: «Я не потребую Бога, я не потребую ходити до церкви. Я маю потребу тільки в грошах.» А в цій хвилині Богородиця говорить до мене: «Я запрошую тебе до навернення.» Я повірив цьому посланню, але не знав, що робити. Я знав, що це правда, що це послання для мене. Що ж я міг зробити? Тоді я просто почав читати ці послання. Я почав читати кожне послання, яке Богородиця дала в Меджугор’ї. І вони перемінили все моє життя.» - свідчить Патрік.
Пізніше, коли Патрік та Ненсі були запрошені і готувалися до великої конференції про послання Богородиці, несподівано вдома все почало псуватися. Наймолодшого сина виключили зі школи. Директор школи повідомив Патріку: «Твій син вживав наркотики, продавав їх у школі.» Патрік сказав: «Як таке можливо?» А той відповів: «Тому, що ці діти мають багато грошей. І це проблема.» Старший син, як розповідає Патрік, чотири рази в тиждень ходив на тренування (грав у регбі) і чотири рази він був такий п’яний, що не міг знайти свій автомобіль. А він не міг нічого з ним зробити. Дочка вийшла заміж, коли їй було сімнадцять років. А коли їй було дев’ятнадцять років, вона розвелася. І знову вийшла заміж, коли їй був двадцять один рік. У двадцять три вона знову розвелася. Коли Патрік її запитав: «Що ти робиш? Виходиш заміж – розводишся, виходиш заміж – розводишся. Що це означає?» А вона відповідає: «Тату, а ти що робив?» Моя дочка була моєю копією. Але я не міг нічого зробити з моїми дітьми.
І тоді Патрік та Ненсі вирішили піти на конференцію. Далі Патрік розповідає: «Під час конференції, вночі священик сказав: «Я хочу, щоб кожний зробив щось особливе.» Я ж слухав, що ми будемо робити таке особливе. А священик каже: «Я хочу, щоб ви посвятили своїх дітей Непорочному Серцю Богородиці. Посвятіть своїх дітей Богородиці.» І я кажу: «Ненсі, це – відповідь! На сьогодні це єдина відповідь.» У моїх дітей було все. В них був найкращий одяг, автомобілі. І це було дуже страшно. Я, їх батько, ніколи в житті не молився. А цей священик каже: «Посвятіть своїх дітей Непорочному Серцю Богородиці сьогодні.» Але я не знав ніякого посвячення, я не знав як посвятити своїх дітей. Я встав. А там була велика статуя Богородиці. І все, що я зробив, це сказав: «Богородице, будь ласка, візьми моїх дітей. Будь тим батьком, яким я ніколи не був, тому що я зовсім не вдався.» Я ніколи у житті не ходив із цими дітьми в церкву, не молився із ними. Я навіть їх не хрестив. А зараз в мене: наркотики, алкоголь, розводи.» Я сказав: «Богородице, Ти візьми їх, тому що я, як батько, не зробив те, що повинен був.» Це було вперше в моєму житті, коли я помолився. Я просив Богородицю, щоб вона спасла моїх дітей.»
Переглядів 13 483
Додати коментар

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, через візіонера Якова Чоло, 25 грудня 2020
Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, через візіонера Якова Чоло, 25 грудня 2020 року12 вересня 1998 року, на останньому щоденному явлінні Якову Чоло, Богородиця сказала, що відтепер він матиме явління лише раз на рік - 25 грудня, на Різдво. Так було й цього року, Вона передала через Якова наступне послання:

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 276 628
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2022 (40)
Серпень 2022 (68)
Липень 2022 (47)
Червень 2022 (71)
Травень 2022 (46)
Квітень 2022 (55)