Меджугор'є - місце молитви, миру»Свідчення»Після тривалої перерви 26.09 – 1.10.21 в меджуґорському “Домі миру” відбувся семінар посту, молитви і тиші для групи паломників зі Словаччини

Після тривалої перерви 26.09 – 1.10.21 в меджуґорському “Домі миру” відбувся семінар посту, молитви і тиші для групи паломників зі Словаччини

  • 05 листопада 2021, 11:35
Взявши зі собою молитовні наміри, питання і сумніви, невизначеність і серцеві рани, 30 вдячних паломників приїхали зануритися у благодатну близькість Богородиці. Семінар проводив о. Марінко Шакота.
Ми знову змогли переконатися у дієвості семінару. Вона створює умови, в яких учасники відкривають свої серця і кожного дня стають все більш благодатним ґрунтом для проростання Божої Любові.
У кінці семінару молитви і посту о. Марінко запитав учасників: “Що ви понесете зі собою?” Відповіді були такими:

●    Я дозволяю говорити язику, тільки коли в серці мир.
●    З Богом все можливо.
●    Я зрозумів сенс посту і тепер хочу дивитися на ближніх не з осудом, а з любов’ю.
●    Я знайшла те, що шукала все життя - любов Отця.
●    Прийнявши свій хрест, я відчув неймовірний мир і зрозумів, що з любов’ю можливо все.
●    Потрібно все робити серцем, навіть не робити, а жити серцем.
●    Я зрозумів, як важливо сідати за стіл. Сідати і дивитися один на одного. Це мене надихнуло проводити більше часу з близькими за столом, як це робив Ісус.
●    У мене були складні відносини з матір’ю, я не міг прийняти її любов. Під час адорації Господь мене зцілив.
●    Господь приніс мир в хаос, в якому я жив роками. Мені ще багато що доведеться пробачити, але я знаю, як - потрібно молитися за любов.
●    Я зміг пробачити собі.
●    В перший вечір, під час знайомства, присутні тут батьки розказували, що хочуть мати добрі відносини з дітьми; а я дитина, яка бореться за добрі відносини з батьками, особливо з батьком. Молюсь за його навернення і знаю, що воно станеться.
●    Я, як та хананеянка із Євангелія, яка йшла по стопам і благала Ісуса. Приїхавши сюди втомленим - ситуацією в світі, в сім’ї, у відносинах. Ісус же весь цей час мовчав. Але я зрозумів, що його мовчання було голосніше всіх слів. Він хотів якомога краще навчити мене уповати на Нього, довіряти Йому, повністю покластися на Нього. Саме цей уривок з Євангелія і розбирав з нами о. Марінко - про те, як хананеянка замовкла, зрозумівши, що вона винна у хворобі своєї дочки. І я впізнав у ній себе. Зрозумів, що я сам винний у проблемі зі своїм сином. Я винний, що не дав йому достатньо любові. Я йому тільки те й робив, що вказував, останнє слово завжди залишалося за мною. І ніщо не допомогло б мені це зрозуміти і прийняти - тільки ця свята тиша на семінарі. У мовчанні я зміг почути, що я винний сам, а не хтось інший.
●    Не знаю, чи вийде мені не збитися з правильного шляху, але я знаю, що мені потрібно робити, якщо я впаду - потрібно жити, слідкуючи головним посланням Богородиці.
●    У перший вечір, коли я переломив хліб і повільно його їв, я раптово відчув, що Ісус тут. Час за столом я провів, занурившись в таїнство останньої вечері з Ісусом.
●    Я зрозумів важливість тиші. Коли ми хочемо пояснити щось важливе, потрібно при цьому вміти мовчати, і слухати іншу людину.
●    Я зрозумів, наскільки важливою є спільнота, як важливо дивитися людям в очі, помічати ближнього.
●    Потрібно дивитися на ближнього очима Ісуса. Я працюю в бізнесі вже 30 років і за ці дні зрозумів, скільки в мені гордині, опору, егоїзму; як багато я говорю, демонструю, забороняю. І віра моя полягала у дотриманні традиції. Я зрозумів, що якщо хочу розмовляти з Богом щиро, серцем, то спочатку я повинен навчитися мовчати.
●    Мені було страшно їхати на семінар. Я боявся відчуття голоду, але семінар допоміг мені повернутися до наших сімейних основ - молитви, жертви, любові, слухання ближнього.
●    Я приїхав сюди абсолютно зломаним і розбитим. В мені палав гнів, непрощення і навіть ненависть. Перше, що я зробив - пішов на сповідь, а потім кожного дня годинами стояв перед Пресвятими Дарами. Я прожив преображення! Я молився за дар прощення, говорив з Господом. Він показав мені мої гріхи від 14-річного віку. Я плакав, не перестаючи, я розмовляв з Ним, як ніколи в житті. Я просив, щоб з мого серця вийшли злість і ненависть - до останньої краплі. Я всім пробачив і в серце прийшов мир.
●    Я зрозумів, як часто я грішу язиком, як важливо зважувати все, що хочеш сказати і промовляти лише добрі слова.
●    Ми кілька днів мовчали і при цьому пізнали один одного набагато краще, ніж якби годинами розмовляли.
●    Поститися серцем.
●    Нічна адорація - це було дуже сильно! Я заснув і несподівано чую, як хтось кличе мене по імені. Я встав і пішов на адорацію.
●    Відбулося духовне відновлення, повне очищення серця - і все стало на свої місця.
●    Господи, відкрий мені очі, щоб я прозрів.
●    Я зміг прийняти свій хрест: вчора під час адорації я прийняв те, чого не хотів приймати все своє життя.
●    Найважливіше - це любов, зростання у любові.

Переглядів 807
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 1984р.
"Дорогі діти! Моліться в цьому місяці. Бог Мені дав кожен день, аби вам допомагала благодатями, щоб ви захищалися від зла. Це – Мій місяць. Я хочу його вам дати. Ви лише моліться, а Бог дасть вам благодаті, яких просите. Я вам допоможу в цьому. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик!”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 263 997
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

А Ви були в Меджугор'є?


Листопад 2021 (39)
Жовтень 2021 (45)
Вересень 2021 (44)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)