Прагніть неба (о. Любо Куртович, OFM)

  • 01 жовтня 2021, 21:30
Послання Богородиці, Цариці миру, 25 вересня 2021 року 
“Дорогі діти! Моліться, свідчіть і радійте зі Мною, бо Всевишній Мене й надалі посилає вести вас дорогою святості. Дітоньки, будьте свідомі того, що життя коротке й на вас чекає вічність, щоб зі всіма святими прославляли Бога своїм єством. Не турбуйтеся, дітоньки, про земні речі, але прагніть Неба. Небо буде вашою ціллю, і радість запанує у вашому серці. Я з вами й усіх вас благословляю Своїм Материнським благословенням. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

У серпневому посланні Богородиця закликає нас до того, щоб своїм життям ми приносили людям радість і мир, закликає нас свідчити про свою віру. Але оточенню можемо дати тільки те, що маємо самі. Ми можемо дати їм мир, радість і Небо, тільки якщо вони є в нас. Можемо бути світлом, якщо самі освітлені, можемо свідчити, якщо самі засвідчені.
У цьому посланні Богородиця також закликає нас до молитви, свідчення й радості. Усе починається з молитви. З неї народжується потреба свідчити й віддавати. Дарування, віддання іншому обов’язково приносить радість. Об’явлення Богородиці почалися з волі Всевишнього, що посилає нам Матір Свого Сина Ісуса протягом ось уже сорока років. Тривалість об’явлень Богородиці говорить про Божу любов і терпеливість щодо нас, людей.
Діва Марія звертає нашу увагу на те, що життя коротке, і закликає нас прагнути до повноти життя у вічності. Щовечора ми прощаємося з днем, що минає. Жодного момену часу неможливо повернути, він іде безповоротно. Потрібно навчитися залишати минуле й приймати майбутнє, яке призначив нам Бог.
Життя не обмежується своєю земною формою. Про неї ми дізналися тільки коли народилися на цей світ. А до народження ми жили в утробі матері й не підозрювали про те, що є інше життя. Мати нас носила в животі, ми ні про що не хвилювалися, бо все що нам було потрібно, ми отримували з організму матері. Вихід з утроби, вхід в цей світ – одночасно й смерть, і народження. Ми назавжди померли для світу материнського лона й народилися в цьому світі. Обмежувати життя тільки земним планом – немислимо. За аналогією з тим, як ми народилися з утроби матері в цей світ, також нам потрібно народитися з земної утроби в Божий світ.
І це народження в новий Божий світ і вмирання для цього світу відбувається тут і зараз. Тому Богородиця закликає нас прагнути Неба. Також звертає нашу увагу на це і св. ап. Павло: “А коли ви з Христом воскресли, то шукайте того горішнього, де Христос перебуває, сівши по правиці Бога. Думайте про горішнє, а не про земне” (Кол.3: 1-2).
Мова йде не про презирство до тіла й усього земного, створеного Богом, а про прагнення до вічного. А це все, що стосується чесності, справедливості, блага й Бога. Тільки добрі справи, прощення, жертву з любові та чесність ми візьмемо з собою, коли станемо перед Богом.
Тому нам потрібно вже зараз почати вмирати для цього світу, а значить, умирати для того, про що св. Павло говорить у Посланні до колосян: “Тепер же відкиньте й ви все те геть від себе: гнів, лютість, злобу, наклеп, сороміцькі слова з ваших уст! Не говоріть неправди одне одному” (Кол. 3: 8-9).
Тільки так зможемо вже тут досвідчити присмак Неба, для якого ми створені, і прийняти рішення піти тим шляхом, яким нас хоче вести Богородиця.
Молитва: Діво Маріє, що носила Бога в Серці й під Серцем! Ти й сьогодні бажаєш принести Небо в наше життя. Заступайся за всіх, хто живе в темряві, у гріху та розпачі. Особливо просимо Тебе за всіх, хто страждає душею й тілом. Стань їхньою Матір’ю й Заступницею хворих. Нехай відчують вони силу Твого материнського заступництва та близькості. Торкнися Своїм Непорочним Серцем до всіх хворих, зціли всі рани нашої душі й тіла. Молися з нами, як Ти молилася з апостолами, щоб вони отримали силу невідомого їм Святого Духа Божого. Ми хочемо відкрити свої серця натхненню Божого Духа, щоб і ми змогли одягатися в нову людину силою Христового воскресіння. Амінь.
Переглядів 357
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 25 квітня 2020 року через візіонерку Марію
"Дорогі діти! Нехай цей час буде для вас заохоченням до особистого навернення. Моліться, дітоньки, у самоті до Святого Духа, щоб зміцнив вас у вірі та довірі до Бога, щоб ви були гідними свідками любові, якою Бог вас обдаровує через Мою присутність. Дітоньки, не дозвольте, щоб випробування зробили твердим ваше серце й ваша молитва  була як  пустеля. Будьте відображенням Божої любові та свідчіть про воскреслого Ісуса своїми життями. Я з вами й люблю всіх вас Моєю материнською любов’ю. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 262 312
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?


Жовтень 2021 (37)
Вересень 2021 (44)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)