Меджугор'є - місце молитви, миру»Новини»Повідомлення про мир. Меджуґор’є

Повідомлення про мир. Меджуґор’є

  • 20 серпня 2016, 16:19

Повідомлення про мир. Меджуґор’єУ Меджуґор’є  молитовна група «Молодь Марії» з Лівану організувала міжконфесійну зустріч, яка тривала один тиждень. Представники сунітського, шиїт, маронітів, католицької та православної релігії з Лівану, ділилися своїм досвідом щодо покращення міжконфесійного життя, так як усі зібралися біля Діви Марії, Цариці Миру у Меджуґор’є. Вони вибрали це місце тому, що тут були паломники з усього світу. У четвер, 11 серпня, написали послання миру і примирення та зробили спільне фото разом.

 

У цій зустрічі також прийняли участь представники сунітського шейха Наджиб EIDR, представники шиїту та організатори релігійної групи Мері, «Цариця Миру», адвокат Хусейн Джабер, представник православної релігії отець Ібрагім Саад, представник Римсько-Католицької Церкви Фра Адіб Zakhour і представник маронітів Отець Юсеф Botrous. Рита Chaheen, представниця Міністерства закордонних справ з Лівану, також взяла участь у ній. Жан Naccouzi, організатор зустрічі підкреслив аналогічну історію міжнаціонального і міжконфесійного конфлікту в Лівані та Боснії і Герцеговині. Він згадав про це тому, бо вважає, що Діва Марія відіграла ключову роль в припиненні конфлікту у Лівані, а також відіграє важливу роль в запобіганні конфліктів у Боснії та Герцеговині.

 

Отець Iko Skoko, настоятель Францисканського Монастиря у Мостарі, О.Марінко Шакота – парох парафії Меджуґор’є, Даніло Павловіч – ігумен Православного Монастиря в Zitomislici, а також Imam – голова мусульманської спільноти Мустару  теж були там присутні.

 

Отець Iko Skoko разом з іншими представниками місцевих релігійних громад Боснії і Герцеговини підкреслили важливість цієї зустрічі.

 

Шейх EIDR говорив про важливість Марії в ісламі, сказавши, що Вона, як описано, є єдиною жінкою, яка заслуговує на довіру. Коран говорить, що вона була обрана вище всіх інших жінок світу. Якщо християни і мусульмани зможуть прийти до згоди, що Діва Марія є символом чистоти, невинності і справедливості, що Вона важлива для обох релігій, то цього має бути достатньо для усіх нас, щоб жити разом у мирі і справедливості.

 

Хусейн Jaber сказав: «Ми ліванці потребуємо миру, до якого запрошує нас Марія. Бог зробив Її приклад добра і благодаті для обох релігій, і саме тому її Любов об'єднує мусульман і християн».

 

Отець Юзеф Botrous під час свого візиту до Лівану 7 вересня 1989 року процитував слова Папи Іоанна Павла II : «Ліван є більше, ніж держава. Ліван є  посланням свободи і прикладом плюралізму у Східному та Західному світі».

Всі, хто зібралися тут відправили ПОСЛАННЯ МИРУ не лише для  ліванської спільноти , але й  в урядові установи усім мешканцям світу , особливо тим, хто живе в страху тероризму і релігійної дискримінації. Релігія не несе відповідальності за вчинення терористичних актів, які здійснюються камікадзе та відсутність знань, що дає невірне уявлення того, що кожен мусульманин є негативно налаштований проти християн. Це не так. І звичайно, незважаючи на усе це, є можливим жити разом. За умови, що житимемо керуючись принципами, викладеними вище, і ніколи більше не дозволятимемо обставинам ненависті нас відокремлювати. Ця зустріч завершилася молитвою всіх учасників. (Фото)

Переглядів 3 313
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці Миру, 25 листопада 2019 року
"Дорогі діти! Нехай цей час буде для вас часом молитви. Без Бога не маєте миру. Тому, дітоньки, моліться за мир у ваших серцях і сім’ях, щоб Ісус міг народитися у вас та дати вам Свою любов і благословення. Світ у війні, тому що серця повні ненависті й ревності. В очах видно, дітоньки, немир, тому що не дозволили Ісусові народитися у ваших життях. Шукайте Його, моліться - і Він вам дарується в Дитятку, Яке є радістю і миром. Я з вами й молюся за вас. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик".

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 278 750
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Листопад 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Листопад 2022 (37)
Жовтень 2022 (35)
Вересень 2022 (54)
Серпень 2022 (68)
Липень 2022 (47)
Червень 2022 (71)