Меджугор'є - місце молитви, миру»Новини»Паломниця Сафірія Лацессе: «Простота молитви має велику силу в Меджуґор’є.»

Паломниця Сафірія Лацессе: «Простота молитви має велику силу в Меджуґор’є.»

  • 21 травня 2016, 10:49
Паломниця Сафірія Лацессе: «Простота молитви має велику силу в Меджуґор’є.»«Простота молитви має потужну силу в Меджуґор’є», — сказала паломниця Сафірія Лацессе. Минулого року вона була у Меджуґор’є і давала інтерв’ю на радіостанції «Мір».
Сафірі є журналісткою та вважається однією з найбільш відомих особистостей у медіа світі Італії.
Вона була ведучою на телепрограмі, в якій дискусії на релігійні теми набрали великої популярності.
Одне з найбільш важливих завдань, яке  постало для неї – це було вести програму у день коли Іван Павло II був зарахований до лику блаженних.
Вона розповідала про свій досвід Меджуґор’є, так як до того часу вона, як паломниця, приїздила сюди впродовж останніх шести років.
Коли її запитали, чому так часто приїжджає в це місце молитви і миру, та що вона знаходить тут, Сафірія відповіла: «Тут я віднаходжу мир, особливий мир.».
Незалежно від того, чи я приїжджаю сюди з особистих причин, або через зобов'язання моєї роботи, я все ще можу відчути глибину цього миру.
Богородиця веде нас до Ісуса. Я намагаюся прийняти її запрошення і її послання з глибоким відчуттям того, що я надто крихітна.
Послання про піст на Хлібі і Воді щосереди та п’ятниці, є досить складним завданням.
І не тільки це, але й багато інших речей. Для того, щоб нам жити посланнями Божої Матері, я думаю, є дуже важливим те, щоб поруч із нами були люди, які допоможуть нам в досягненні цієї мети, так щоб ми «пливли в кораблі» разом.
Я є тут із своєю сім’єю, і є щасливою, що маємо одне одного. Нам не потрібно забувати, що повідомлення(запрошення) Пресвятої Діви Марії слідувати за Ісусом, є завжди про Хрест, який ми повинні нести. Багато італійських паломників приїжджають в Меджугор'є.
Важко сказати, що відбувається з ними після того, як вони повертаються додому, скільки часу вони живуть посланнями Богородиці і як вони втілюють те, що вони побачили у Меджугор'є в своє реальне життя.
Я знаю, що є багато людей, які так само, як я та моя сім'я, що живемо цим запрошенням Богородиці дуже глибоко, мають бажання повернутися сюди знову. Існує щось дійсно потужне тут, і це  легкість та простота в молитві… Коли ти, в тиші, підіймаєшся на Кріжевац чи на гору Подбордо, із розарієм (вервицею) в руках, це є саме ті моменти сильної молитви, яка є поособливому простою тут», — сказала Сафірія.
Переглядів 2 874
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Марію Павлович-Лунетті, 25 травня
"Дорогі діти! У цей немирний час закликаю вас мати більше довіри до Бога, Який є Отцем вашим на Небесах і Який Мене послав, щоб вас до Нього вела. Ви відкрийте свої серця дарам, які Він бажає вам дати. І в тиші серця поклоняйтеся Моєму Синові Ісусу, Який дав Своє життя, щоб ви жили у вічності, куди хоче вас привести. Нехай вашою надією буде радість зустрічі з Всевишнім у щоденному житті. Тому вас закликаю: не занедбайте молитви, бо молитва чинить чудеса. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик".

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 264 136
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Листопад 2021 (42)
Жовтень 2021 (45)
Вересень 2021 (44)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)