Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на четвер ХХХІV звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

Літургійні читання на четвер ХХХІV звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

  • 24 листопада 2022, 08:29

Римо-католицький календар

Четвер ХХХІV звичайного тижня, рік ІІ

Перше читання
Одкр 18, 1-2. 21-23; 19, 1-3. 9а

Читання з Книги Одкровення святого апостола Йоана

Я, Йоан, побачив іншого ангела, який сходив з неба і мав велику владу, і земля освітилася від його слави. І він вигукнув гучним голосом, проголошуючи: «Упав, упав великий Вавилон, розпусниця! Вона стала житлом бісів, оселею всякого нечистого духа, сховищем усіх нечистих птахів і сховищем всяких нечистих і потворних звірів». А один сильний ангел узяв великий, наче жорно, камінь і кинув у море, кажучи: «Так стрімко буде вкинене велике місто Вавилон, і не буде його більше. І звуку гуслярів, і співаків, і сопілкарів, і сурмачів більше не можна буде почути в тобі, і жодний умілець будь-якого мистецтва більше не знайдеться в тобі, й шум жорен більше не почується в тобі, і світло світильника більше не світитиме в тобі, й голос нареченого та нареченої більше не звучатиме в тобі, тому що твої купці були вельможами землі, бо твоїми чарами були введені в оману всі народи». Після цього я почув наче гучний голос великого натовпу на небі. Вони говорили: «Алілуя! Спасіння, слава і сила нашого Бога! Адже істинні й справедливі Його суди, тому що засудив велику розпусницю, яка зіпсувала землю своєю розпустою, і помстився за кров своїх рабів з її рук!» І вдруге сказали: «Алілуя! І її дим підіймається навіки-віків!» І каже він мені: «Напиши: блаженні покликані на весільну вечерю Агнця».

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 100 (99), 2-3. 4. 5.(П.: пор. Од 19, 9а)

Блаженні звані на весілля Агнця

Служіть Господу з радістю, веселими перед Ним з’явіться. *
Знайте, що Господь є Богом,
що Він створив нас, і ми Йому належим; *
ми є Його народом, вівцями Його отари.

Входьте в Його брами з подякою, — *
в Його двори — з хвалою.
Його прославте, *
хваліть Його Ім’я.

Бо Господь добрий, *
Його милосердя — навіки,
і Його вірність — *
з покоління в покоління.

Спів перед Євангелієм
Лк 21, 28

Алілуя, алілуя, алілуя

Випростайтесь і підніміть ваші голови вгору,
бо ваше визволення близьке.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Лк 21, 20-28

 Читання святого Євангелія від Луки

Того часу Ісус промовив до своїх учнів: «Коли побачите, що Єрусалим оточений військами, тоді знайте, що наблизилося його спустошення. Тоді ті, хто в Юдеї, хай втікають у гори, а хто всередині міста, хай виходять; ті, хто в околицях, хай не входять до нього, бо то будуть дні помсти, щоби сповнилося все написане. Горе ж вагітним і тим, хто годуватиме грудьми в ті дні! Бо буде велике горе на землі й гнів на цьому народі; і впадуть від вістря меча, і потраплять у полон до всіх народів, а Єрусалим буде топтаний язичниками, доки не закінчаться часи язичників. І будуть знамення на сонці, і місяці, і зорях, а на землі тривога народів від раптового морського реву та розбурханих хвиль, коли люди ціпенітимуть від страху й очікування того, що надходить на цілий світ, бо сили небесні захитаються. І тоді побачать Сина Людського, який йде на хмарі зі силою і великою славою. Коли ж почне це збуватися, випростайтеся і підійміть свої голови, бо наближається ваше викуплення».

Cлово Господнє

Переглядів 129
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 липня 2005., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні закликаю вас заповнити ваш день короткими й гарячими молитвами. Коли молитеся, ваше серце відкрите й Бог любить вас особливою любов’ю та дає вам особливі благодаті. Тому добре використайте цей благодатний час і присвятіть його Богові більше, ніж будь-коли досі. Постіть та відрікайтеся дев’ятницями (Новеннами – Прим.), щоб сатана був далеко від вас, а благодать – біля вас. Я поруч із вами й заступаюся перед Богом за кожного з вас. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 278 926
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Грудень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Грудень 2022 (10)
Листопад 2022 (39)
Жовтень 2022 (35)
Вересень 2022 (54)
Серпень 2022 (68)
Липень 2022 (47)