Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на п’ятницю ХХ звичайного тижня, рік ІІ

Літургійні читання на п’ятницю ХХ звичайного тижня, рік ІІ

  • 19 серпня 2022, 00:30

П’ятниця ХХ звичайного тижня, рік ІІ

Перше читання
Єз 37, 1-14

Читання з Книги пророка Єзекиїла

Тими днями рука Господня була на мені, і вивів мене Господь у дусі й поклав мене серед долини; долина ж та була повна костей. Обвів Він мене навкруги них, і ось було їх дуже багато по долині, і всі вони були пресухі. І промовив до мене: «Сину людський! Чи оживуть ці кості?» Я відповів: «Господи Боже, Ти знаєш». Тоді сказав до мене: «Проречи над цими кістками й скажи до них: «Ви, сухі кістки, слухайте слово Господнє! Так говорить Господь Бог до цих костей: Ось Я введу в вас дух, і ви знов оживете. Я обкладу вас жилами, ви поростете тілом, Я вкрию вас шкірою, вкладу в вас дух, і знову оживете, і зрозумієте, що Я — Господь»». Я прорік, як мені було наказано; і як я пророкував, виник шум, і ось настав рух, і кістка до кістки стала наближатись. Глянув я — як ось на них жили, і поросли на них тілом, а зверху вкрила їх шкіра, та не було в них духу. І Він сказав до мене: «Проречи до духу, проречи, сину людський, і скажи до духу: Так говорить Господь Бог: «Із чотирьох вітрів прийди, духу, та й подихни на оцих повбиваних, щоб вони ожили»». І я прорік, як Він заповів мені; і ввійшов до них дух, і вони ожили та й повстали на ноги — сила-силенна люду. Тоді Він сказав до мене: «Сину людський! Оті кості — це все дім Ізрáїля. Вони кажуть: «Кості наші висохли, надія наша пропала, прийшов кінець нам!» Тому пророкуй і скажи їм: Так говорить Господь Бог: «Ось Я відчиню гроби ваші, і виведу вас, Мій народе, з гробів ваших, і приведу вас назад в Ізрáїльську землю. І зрозумієте, що Я — Господь, як відчиню ваші гроби та й виведу вас, Мій народе, з гробів ваших, і дам вам дух Мій, і ви знову оживете, і Я розміщу вас на землі вашій, і зрозумієте, що Я — Господь; Я сказав і зроблю це» — слово Господнє».

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 107(106)

Господа славте, милість Його вічна.

Так нехай скажуть ті, що їх викупив Господь, *
котрих він викупив з руки гнобителя
і котрих зібрав з країв, *
зо сходу й заходу, з півночі і з-поза моря.

Вони блукали пустинею, на безлюдді, *
дороги не знайшли до міста, де б їм жити.
Голодні й спраглі, — *
душа їхня всередині умлівала;

Тоді вони до Господа візвали в своїй скруті, *
і Він визволив їх із скорбот їхніх.
Він вів їх дорогою простою, *
щоб ішли до міста, де б їм жити.

Хай славлять Господа за Його милість *
і чудеса Його над людськими синами.
Бо Він наситив спраглу душу *
і зголоднілу душу сповнив благом.

Спів перед Євангелієм
Пс 25(24), 4б. 5

Алілуя, алілуя, алілуя.

Навчи мене, Господи, ходити Твоїми стежками,
Напути мене по Твоїй правді і навчи мене.

Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Мт 22, 34-40

† Читання святого Євангелія від Матея

Того часу фарисеї, почувши, що Ісус закрив уста садукеям, зібралися разом, і один з них, законовчитель, запитав, випробовуючи Його: «Учителю, яка заповідь найбільша в Законі?» Він же сказав йому: «Любитимеш Господа Бога свого всім своїм серцем, і всією своєю душею, і всією своєю думкою! Це — перша і найбільша заповідь. Друга — подібна до неї: Любитимеш свого ближнього, як самого себе! На цих двох заповідях тримається весь Закон і Пророки». Слово Господнє.

Переглядів 130
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 листопада 2007., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні, коли ви святкуєте Христа Царя всього сотвореного, хочу, щоб Він був Царем вашого життя. Тільки через дарування, дітоньки, зможете зрозуміти дар жертви Ісуса на Хресті за кожного з вас. Дітоньки, даруйте час Богові, аби Він вас перемінював і наповнював Своєю благодаттю так, щоб ви були благодаттю для інших. Я для вас, дітоньки, благодатний дар любові, що приходить від Бога для цього немирного світу. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 276 628
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2022 (40)
Серпень 2022 (68)
Липень 2022 (47)
Червень 2022 (71)
Травень 2022 (46)
Квітень 2022 (55)