Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на XXVI Звичайну неділю, рік Б (РКЦ)

Літургійні читання на XXVI Звичайну неділю, рік Б (РКЦ)

  • 26 вересня 2021, 00:30

Римо-католицький календар

XXVI Звичайна неділя, рік Б

Перше читання
Чис 11, 25-29

Читання з Книги Чисел

Тими днями зійшов Господь у хмарі та й говорив з Мойсеєм і, взявши з духу, що був на ньому, поклав на сімдесятьох старших; як тільки спускався на них дух, то вони пророкували, а поза тим не пророкували. Двоє чоловіків залишилися були в таборі: один на ім’я Елдад, а другий Медад; і спустився на них дух; були вони записані, але не вийшли до намету, отож стали вони пророкувати в таборі. Прибіг якийсь хлопчина та й оповів Мойсеєві, кажучи: «Елдад та Медад пророкують у таборі». А Ісус Навин, що услуговував Мойсеєві змалку, сказав: «Мій пане Мойсею, заборони їм!» Мойсей йому й каже: «Чого то ти заздриш замість мене? От, коли б то увесь люд Господній та й зробився пророком! Коли б то Господь зіслав свій дух на них!»

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 19 (18), 8. 10. 12-13. 14 (П.: пор. 9а)

Присуди Божі звеселяють серце

Господній закон бездоганний, — *
він підкріпляє душу.
Господнє свідчення вірне, — *
воно робить мудрими простодушних.

Господній страх чистий — *
він перебуває навіки.
Господні присуди незмінні, *
всі вони справедливі.

Адже вони остерігають раба Твого. *
В їх дотриманні — велика нагорода.
Проступки хто зрозуміє? *
Від таємних провин мене очисти.

Від провин свавільних *
раба свого стримай.
Якщо не запанують вони наді мною, тоді буду непорочним, *
стану чистим від гріха тяжкого.

Друге читання
Як 5, 1-6

Читання з Послання святого апостола Якова

Тепер слухайте ви, багатії, плачте й ридайте над жахливими вашими злиднями, які надходять. Ваше багатство зотліло, а ваш одяг сточила міль. Ваше золото й срібло поржавіло, і їх іржа свідчитиме проти вас і з’їсть ваші тіла, як вогонь. Ви назбирали скарбів на останні дні. Ось затримана вами платня робітників, які жали на ваших нивах, вже волає, і зойки женців досягли вух Господа Сил. Ви розкошували на землі й насолоджувалися, наситили свої серця неначе на день заколення. Ви засудили й убили Праведника; Він вам не чинив опору.

Слово Боже

Спів перед Євангелієм
Йн 17, 17ба

Алілуя, алілуя, алілуя

Твоє Слово, Господи — то істина.
Освяти нас істиною своєю!

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мк 9, 38-43. 45. 47-48

Читання Євангелія від святого Марка

Того часу Йоан сказав Ісусові: «Учителю, ми бачили одного, котрий Твоїм Ім’ям виганяв бісів; і ми заборонили йому, бо він не ходить з нами». А Ісус сказав: «Не забороняйте йому. Бо немає такого, хто зробив би чудо в Моє Ім’я і зміг би відразу Мене лихословити; бо хто не проти нас, той за нас. І коли хто напоїть вас чашкою води в Моє Ім’я, — бо ви Христові, — то правду кажу вам, що не втратить він своєї нагороди. А коли хто спокусить одного з цих малих, які вірять у Мене, то краще йому було би прив’язати жорновий камінь на свою шию і кинутися в море. І якщо тебе спокушає твоя рука, відрубай її; краще тобі калікою увійти до життя, ніж, маючи обидві руки, потрапити до геєни, в невгасимий вогонь. І якщо твоя нога спокушає тебе, відрубай її; краще тобі ввійти до життя кульгавим, аніж з обома ногами бути вкиненим до геєни. І якщо твоє око спокушає тебе, вирви його; краще тобі з одним оком увійти до Божого Царства, ніж, маючи двоє очей, бути вкиненим у геєну, де їхній черв’як не гине, і вогонь не гасне.

Слово Господнє

Переглядів 815
Додати коментар

Послання Богородиці, 18 березня 2007., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Хочу вам подякувати від серця за ваші зречення у Великому пості. Хочу вас заохотити й надалі з відкритим серцем проживати піст. Постом та відреченнями, дітоньки, будете сильнішимиу вірі. У Богові знайдете правдивий мир через щоденну молитву. Я з вами, і Я не втомлена. Хочу вас усіх повести зі Мною до раю, тому щоденно вирішіть вибрати святість. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 278 965
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Грудень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Грудень 2022 (11)
Листопад 2022 (39)
Жовтень 2022 (35)
Вересень 2022 (54)
Серпень 2022 (68)
Липень 2022 (47)