Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на ХХІ звичайну неділю, рік А (РКЦ)

Літургійні читання на ХХІ звичайну неділю, рік А (РКЦ)

  • 26 серпня 2017, 23:03

Римо-католицький календар

ХХІ звичайна неділя, рік А

Перше читання
Іс 22, 19-23

Читання з Книги пророка Ісаї

Так сказав Господь до урядовця Шевни, старшого у храмі: «Я прожену тебе з твого уряду й вирву тебе з твого місця. І того ж дня покличу слугу Мого Еліякима, сина Хілкії, і надягну на нього твою одіж і поясом твоїм Я його підпережу; Я передам твою владу в його руки, і він буде батьком єрусалимським мешканцям і домові Юди. Я вкладу йому на плечі ключ Давидового дому; як він відчинить, ніхто не зачинить; як він зачинить, ніхто не відчинить. Заб’ю його, немов кілок у твердім місці, і буде він престолом слави домові батька свого».

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 138(137), 1-2а. 2бв і 3. 6 і 8бв (П.: пор. 8б)

Господи Боже. Вічна Твоя милість

Я буду дякувати, Господи, *
Тобі з усього серця;
Перед богами Тобі псалми співати. *
Упаду ниць перед Твоїм святим храмом.

І буду дякувати Імені Твоєму *
за Твою милість і Твою правду.
Тоді, як я візвав до Тебе, Ти вислухав мене, *
Ти мене підбадьорив, вливши в мою душу силу.

Бо хоч Господь високо, покірного Він бачить *
і гордого Він пізнає здалека.
Милість Твоя, о Господи, повіки; *
не покидай діла рук Твоїх!

Друге читання
Рим 11, 33-36

Читання з Послання святого Павла Апостола до римлян

О, глибино багатства, премудрості й знання Божого! Які незбагненні Його суди і недослідимі Його дороги! Бо хто пізнав розум Господній? Або хто був порадником Йому? Хіба хтось дав Йому щось наперед, щоб воно було повернуто йому назад? Адже все з Нього, через Нього і для Нього! Йому слава навіки. Амінь.

Слово Боже

Спів перед Євангелієм
Мт 16,18

Алілуя, алілуя, алілуя

Ти Петро – Скеля,
на цій скелі збудую Мою Церкву,
й пекельні ворота її не подолають.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мт 16, 13-20

† Читання святого Євангелія від Матея

Прийшовши в околиці Кесарії Филипової, Ісус звернувся до своїх учнів, запитуючи: «За кого люди вважають Сина Людського?» Вони відповіли: «Одні – за Йоана Хрестителя, другі – за Іллю, інші – за Єремію або за одного з пророків». Каже їм Ісус: «А ви Мене за кого вважаєте?» У відповідь Симон-Петро промовив: «Ти є Христос, Син Бога живого!» А Ісус відповів йому і сказав: «Блаженний ти, Симоне, сину Йони, бо не тіло і кров тобі це відкрили, а Мій Отець Небесний. І Я тобі кажу: Ти є Петро (скеля); і на цій скелі Я збудую свою Церкву, і брами аду не переможуть її. Я дам тобі ключі Царства Небесного: і те, що ти зв’яжеш на землі, буде зв’язане на небесах; і те, що ти розв’яжеш на землі, буде розв’язане на небесах». Тоді наказав Ісус своїм учням нікому не казати, що Він – Христос.

Слово Господнє

Переглядів 2 271
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці Миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2
"Дорогі діти, хто б вам міг краще за мене говорити про любов і біль мого Сина. Я жила з Ним, терпіла з Ним. Проживаючи земне життя, я відчувала біль, тому що була матір’ю. Мій Син любив думки й діла Небесного Отця, істинного Бога. І, як мені говорив, прийшов, щоб вас відкупити. Я свій біль ховала любов’ю, але ви, діти мої, маєте багато питань. Не розумієте болю. Не розумієте, що через Божу любов маєте прийняти біль і зносити його. Його досвідчить кожна людська істота меншою чи більшою мірою. Але з миром в душі і в стані ласки існує надія. Це є мій Син, Бог, народжений від Бога. Його слова є зерном вічного життя. Посіяне в добрих душах, приносить багато плодів. Мій Син зносив біль, тому що взяв на Себе ваші гріхи. Тому ви, діти мої, апостоли моєї любові, ви, які терпите, знайте, що ваші болі стануть світлом і славою. Діти мої, допоки зносите біль, допоки терпите, небо входить у вас і ви всім навколо себе даєте трохи неба та багато надії. Дякую вам”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 281 252
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Січень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

А Ви були в Меджугор'є?


Січень 2023 (43)
Грудень 2022 (49)
Листопад 2022 (39)
Жовтень 2022 (34)
Вересень 2022 (54)
Серпень 2022 (68)