Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на вівторок І звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

Літургійні читання на вівторок І звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

  • 12 січня 2016, 00:30

 

Перше читання
1Сам 1, 9-20

Читання з Першої Книги Самуїла

Тими днями, після того як вони поїли і попили в Шіло, Анна підвелась і стала перед Господом; Елі ж священик сидів саме на ослоні біля дверей Господньої святині. В своїй журбі вона молилась до Господа й плакала гірко. І обріклась таким обітом: «Господи Сил, коли ти зглянешся над горем рабині твоєї та й згадаєш мене й не забудеш рабині твоєї, й даси рабині твоїй хлоп’ятко, я віддам його Господу на ввесь його вік, і бритва не доторкнеться його голови». І от як вона довго перед Господом молилась, Елі стежив увесь час за її устами. Анна говорила тихцем, тільки ворушилися губи в неї, а голосу її не було чути; тож Елі думав, що вона п’яна. І сказав до неї: «Докіль ти будеш п’яною? Піди та витверезися!» А Анна відповіла, кажучи: «О ні, мій пане! Я – бідна жінка в смутку: ані вина, ані наливки я не пила; я мою душу виливаю перед Господом. Не вважай твою рабиню за якусь негодящу, бо то з надміру журби та горя я досі промовляла». Тоді Елі відповів їй: «Іди в мирі, й нехай Бог Ізраїля дасть тобі те, про що Його благала». Вона ж сказала: «Дозволь своїй рабині знайти ласку в твоїх очах!» І пішла собі жінка й їла, й лице в неї не було таке, як перше. Встали вони раненько і, поклонившись перед Господом, пустилися в дорогу й прибули додому в Раму. Елкана спізнав Анну, свою жінку, й Господь згадав про неї, і Анна, зачавши, у свій час породила сина й назвала його ім’ям Самуїл, бо, мовляла, – я його випросила в Господа.

Слово Боже


Псалом респонсорійний

1Сам 2, 1. 4-5. 6-7. 8абвг

Всім своїм серцем в Господі радію

Возрадувалося у Господі моє серце, *
піднявся ріг мій у Богові моєму;
Відкрилися мої уста супроти ворогів моїх широко, *
бо я возрадувався у Твоєму спасінні.

Поламаний лук сильних, *
а слабосилі підперезалися міццю.
Ситі за хліб йдуть у найми, а голодні кидають працювати. *
Неплідна семеро родить, натомість в’яне багата синами.

Господь умертвляє і оживляє, *
Він зводить до шеолу і наверх виводить.
Господь чинить убогим і багатим, *
принижує і підносить угору.

Він піднімає нужденного з пороху вгору, *
підносить бідного з гною,
Аби його посадити зі знаттю *
і трон слави дати у власність.

 

Спів перед Євангелієм
1 Сол 2, 13

Алілуя, алілуя, алілуя
Прийміть Слово Боже, не як людське слово,
а як істинно Боже Слово.
Алілуя, алілуя, алілуя


Євангеліє
Мк 1, 21б-28

† Читання святого Євангелія від Марка

В місті Капернаум, в суботу, увійшовши в синагогу, Ісус почав навчати. І дивувалися з Його вчення, тому що Він навчав їх як Той, хто має владу, а не як книжники. І якраз був у їхній синагозі один чоловік, одержимий нечистим духом, і він закричав, запитуючи: «Що Тобі до нас, Ісусе Назарянине? Ти прийшов вигубити нас? Знаю, хто Ти є – Святий Божий!» А Ісус погрозив йому, промовивши: «Замовкни і вийди з нього!» Тоді затряс ним нечистий дух і, закричавши гучним голосом, вийшов з нього. І жахнулися всі, так що запитували одне одного, говорячи: «Що це? Нове вчення з владою! Навіть нечистим духам наказує, і вони слухають Його!» І враз розійшлася чутка про Нього всюди, по всій Галілейській околиці.

Слово Господнє

Переглядів 2 382
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 лютого 1993., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні вас благословляю Своїм Материнським благословенням і закликаю всіх вас до навернення. Хочу, щоб кожен із вас вирішив змінити життя та щоб кожен із вас більше працював у Церкві не словами, не думками, але прикладом, щоб ваше життя було радісним свідченням про Ісуса. Не можете сказати, що ви є наверненими, бо ваше життя має стати щоденним наверненням. Щоб ви зрозуміли, що маєте робити, дітоньки, моліться, –і Бог дасть вам пізнати, що конкретно маєте робити й у чому маєте перемінитись. Я з вами й беру всіх вас під Свій Покров. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 278 750
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Листопад 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Листопад 2022 (37)
Жовтень 2022 (35)
Вересень 2022 (54)
Серпень 2022 (68)
Липень 2022 (47)
Червень 2022 (71)