Привіт світ!

logo LitGodyn

Мобільний додаток ЛІТУРГІЯ ГОДИН українською мовою. Не потребує підключення до інтернету.
Додаток розроблений на підставі Літургійного календаря http://www.credo-ua.org/lit-calendar католицького суспільно-релігійного часопису CREDO (www.credo.pro).
Ідея проекту виникла з потреби молитовних спільнот у Мукачеві мати у вільному доступі Літургійні читання та Літургію годин без необхідності підключення до інтернет-мережі. Ця версія додатку — максимально спрощена та розрахована для широкого кола смартфонів і планшетів на базі Android.
Ми активно працюємо над розвитком нашого додатку. Тексти будуть регулярно доповнюватись та оновлюватись. Якщо Ви зауважили помилки в текстах — будь ласка, повідомте нас.
Не забудьте оцінити наш додаток та залишити коментар!

androidappstore

 

 

 

У цю версію входять :
– Літургія годин
– Літургійні читання РКЦ
– Літургійні читання УГКЦ
– Біблійні роздуми
– Про святих
– Новини (потребує підключення до інтернету)
– Медіа (потребує підключення до інтернету)

Джерела текстів:
– Літургію Годин взято з www.credo.pro за виданням «Літургія годин римського обряду», скорочена версія. Київ 2007. Видано Конференцією римо-католицьких єпископів України. Видання Католицького медіа-центру. Тексти Літургії годин надані головою Комісії у справах літургії при Єпископаті РКЦ України єпископом Яцеком Пилем.
– Літургійні читання РКЦ взято з видання «Лекціонарій Святої Літургії римського обряду», Львів 1997. Тексти надані головою Комісії у справах літургії при Єпископаті РКЦ України єпископом Яцеком Пилем.
– Біблійні роздуми писали для CREDO отці Роман Лаба OSPPE, Патрик Оліх OFM, Петро Октаба OP, Валентин Матушевський, Григорій Рассоленко, Януш М. Анджеєвський OP, Володимер Куснєж, Олега Саламона, учасники спільноти «Дабар» та інші.
– Календар святих писала для сайту CREDO Ірина Єрмак

Контакти:
Facebook- https://www.facebook.com/ua.catholic.breviary
Веб сайт: www.jc.org.ua
Email-адреса: info@jc.org.ua

Comments are closed.